0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Kırıkkale Bahşili Bahşili Mahallesi 2.429 m2 Konut İmarlı Arsa

Bankadan 2429m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
11613
Metre Kare:
2429m2
Ada:
1972
Parsel:
3
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam
TAKS:
-
Emsal:
1.8

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 15
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kırıkkale İli, Bahşili İlçesi, Bahşili Mahallesi, Osmangazi Caddesi 1907 ada 2 parsel

Uzman Görüşü

Ulaşım sorununun bulunmaması ve imar uygulamasının yapılmış olması taşınmazın avantajıdır.

Açıklama

Ulaşım:  Kırıkkale İli, Bahşili İlçesi, Bahşili Mahallesi, Osmangazi Caddesi ne yakın konumda 1972 Ada 3 Parsel sayılı taşınmazdır. Taşınmaza ulaşım için; Bahşili İlçe Merkezinde bulunan Fatih Sultan Mehmet Caddesinde güney batı yönde ilerlenir, bu cadde bitiminde sola Ulu Cami Caddesine dönülür bu caddeyi kavşakta kesen Osmangazi Caddesine Güneybatı yöne dönülür ve Mezarlık girişine 100 metre kalana kadar ilerlenir. Bu konumdan güneyde 100 metre uzakta 1907 ada 2 parsel bulunmaktadır. Taşınmaz il merkezinin güneybatısında, ilçe merkezinin güneybatısında olup ulaşım özel araçlar ile sağlanmaktadır. Taşınmazın ~425 m güneydoğusunda TOKİ konutları, ~100 m batısında mezarlık alanı bulunmakta olup TOKİ konutları haricinde yakın çevresinde yapılaşma bulunmamaktadır. Bölgede altyapı çalışmaları eksik olup imar yolları ve kanalizasyon su vb. alt yapı bulunmamaktadır.

Özellikler: Söz konusu 1972 ada 3 parsel, 2.429,00 m2 alanlı, Arsa vasıflıdır. Parsel, topografik olarak çok eğimli arazi yapısına sahiptir. Taşınmaz imar paftasına göre kuzeydoğu yönden ~85 metre imar yoluna cepheli olup diğer yönlerden komşu parseller ile çevrilidir ve dikdörtgen formdadır. Mahallinde parselin sınırları herhangi bir sınırlayıcı ile çevrili olmadığından sınırları belli değildir. Parsel kuzeydoğu yönden henüz açılmamış olan imar yoluna, diğer yönlerden yan parsellere komşudur. . Taşınmazın bulunduğu bölgede henüz imar yolları açılmamış, altyapı çalışmaları tamamlanmamış olup ham arazi durumundadır.

Not:  Alınan şifahi bilgiye göre konu parsel, 1/1000 ölçekli Uygulama İmar Planında, Konut alanında kalmakta olup, Emsal=1,80 HMAX= 10 Kat yapılaşma koşullarındadır. Konu parselin herhangi bir terki olmadığı ve net imar parseli olduğu sözlü olarak beyan edilmiştir. Taşınmazın uygulama öncesi eski ada parsel numarasının 1907 ada 2 parsel olduğu bilgisi alınmıştırTeklif vermeden önce güncel imar durumunu ve yapılaşma şartlarını, teyit ediniz. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.