1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Kırıkkale Bahşili Bahşili Mahallesi 2.429 m2 Konut İmarlı Arsa

Bankadan 2429m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11613
Metre Kare 2429m2
Ada 1907
Parsel 2
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu
TAKS -
Emsal 1.8

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 15
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kırıkkale İli, Bahşili İlçesi, Bahşili Mahallesi, Osmangazi Caddesi 1907 ada 2 parsel

Açıklama

Ulaşım:  Kırıkkale İli, Bahşili İlçesi, Bahşili Mahallesi, Osmangazi Caddesi ne yakın konumda 1907 Ada 2 Parsel sayılı taşınmazdır. Taşınmaza ulaşım için; Bahşili İlçe Merkezinde bulunan Fatih Sultan Mehmet Caddesinde güney batı yönde ilerlenir, bu cadde bitiminde sola Ulu Cami Caddesine dönülür bu caddeyi kavşakta kesen Osmangazi Caddesine Güneybatı yöne dönülür ve Mezarlık girişine 100 metre kalana kadar ilerlenir. Bu konumdan güneyde 100 metre uzakta 1907 ada 2 parsel bulunmaktadır. Taşınmaz il merkezinin güneybatısında, ilçe merkezinin güneybatısında olup ulaşım özel araçlar ile sağlanmaktadır. Yakın civarında Bahşili Mezarlığı, Toki Konutları ve benzer nitelikte boş arsalar bulunmaktadır. Bölgede altyapı çalışmaları eksik olup imar yolları ve kanalizasyon su vb. alt yapı bulunmamaktadır.

Özellikler: Taşınmaz geometrik olarak dörtgene benzer yapıdadır. Ancak 18. madde uygulaması sonrası parselin konumunun ada içinde değişebileceği, hisselenebileceği ve geometrik şeklinin değişebileceği bilgisi alınmıştır. Taşınmazın bulunduğu konum topografik olarak çok eğimli arazi yapısına sahiptir. Kırıkkale İli, Bahşili İlçesi, Bahşili Mahallesinde yer alan 2429 m2 yüzölçümüne sahip 1907 Ada 2 Parsel sayılı arsa nitelikli taşınmazdır. 18. madde uygulaması henüz yapılmamış olup parselin cephe ve derinlikleri, konumu, şekli, uygulama planına göre değişecek olup bilgi verilmemiştir. Bölgede imar yolları henüz açılmamıştır. Parsel üzerinde herhangi bir yapı bulunmamaktadır.

Not: Bahşili Belediyesi İmar Müdürlüğünden alınan bilgiye göre değerleme konusu gayrimenkul 1907 Ada/ 2 Parsel 1/1000 Ölçekli Bahşili İmar Planı kapsamında Konut Alanında kalmakta olup `Ayrık nizam` yapı düzenine, emsal: 1,80 ve 12 kat yapılaşma şartına sahiptir. Çekme mesafeleri yollardan 10 metredir. Bölgede 18. madde uygulaması henüz yapılmamış olup, düzenleme sonrasın taşınmazın hisseli parsele dönüşme, alanının değişmesi (bedelsiz olarak terk olabilir), yerinin değişmesi, mevcut imar planında gözüken lejantının değişmesi gibi riskler bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.