Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Kepez Baraj Mahallesi'nde Natamam 2+1 Daire

Bankadan 2 + 1 73m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
22808
Oda Sayısı:
2 + 1
Metre Kare:
73m2
Ada:
26908
Parsel:
4
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Kalorifer
Bina Yaşı:
9
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
6
Ruhsat Tarihi:
09.02.2011
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
5
Bağımsız Bölüm:
16

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Baraj Mahallesi, 5822 Sokak, A Blok No: 12 K:5 D:16 Kepez/Antalya

Açıklama

Özellikler: 16 bağımsız bölüm numaralı mesken; A bloklu binanın 5. Katında, güneybatı yönden sağlanan bina girişine göre, sağ arka kolda yer almaktadır. Taşınmaz; güneydoğu, kuzeydoğu cephelidir. Projesine göre, 73 m2 (68 m2 + 5 m2 motif payı) brüt alanlı olup, antre, hol, 2 oda, salon, mutfak, WC, banyo ve 1 balkon mahallerinden oluşmaktadır. Proje dışı olarak dış cephede motif payı dış duvar olarak kullanılarak taşınmazın net kullanım alanları büyütülmüştür.

Taşınmaz inşaat halinde olup, inşaat seviyeleri yaklaşık %57'dir. Taşınmazda giriş kapısı, iç kapılar, pencereler mevcut değildir. WC ve Banyoda zeminler beton, duvarlar sıvalıdır, aksesuarlar mevcut değildir. Tüm zeminler betondur. Duvarlar saten alçıdır. Mutfak alanında dolap ve tezgah mevcut değildir. Pencerelerde denizlikler mevcuttur.

Gayrimenkulün bulunduğu 26908 ada 4 parsel, 4.935,00 m2 yüzölçümlü, dörtgen geometrik yapıda, düz arazi alanı içerisinde konumlanmış olup, güneydoğu ve kuzeydoğu cephelerde ara sokak cephelidir. Parsel üzerinde 3 adet blok bulunmaktadır. A Blok, projesine göre Bodrum kat, Zemin kat, 6 Normal Kat olmak üzere toplamda 8 kattan oluşmaktadır. A Bloğun girişi güneybatı cephededir. Site inşaat halinde olup, herhangi bir inşaat çalışması mevcut değildir. Projeye göre vaziyet planında, güvenlik kulübesi, yüzme havuzu, 2 adet kamelya, çocuk oyun alanı gösterilmiş olup, uygulamada yapılmamıştır. Tüm bloklar kaba inşaat aşamasındadır. A blokta, bina giriş kapısı mevcut değildir. A bloğun dış cephesi sıvalıdır. Bina girişinde zeminler beton, duvarlar sıvalıdır. Merdiven korkulukları mevcut değildir. Projede gösterilen asansör uygulamada yapılmamış durumdadır. Çevre düzenlemesi ve peyzaj çalışmaları yapılmamıştır. Yapı ruhsatına göre taşınmazların ısıtılması LPG-Fuel-oil'li Kat kaloriferi ile yapılacaktır

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.