1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Kayseri Kocasinan Fuzuli Caddesi Özer Pasajı'nda 17 m2 Dükkan

Bankadan 17m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 14317
Metre Kare 17m2
Ada 853
Parsel 825
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 37
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 5
Bağımsız Bölüm 8
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Fevzi Çakmak Mah. Fuzuli Cad. Özer Pasajı No:27/8 Kocasinan/Kayseri

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz Kayseri Kocasinan Fevzi Çakmak Mahallesi Fuzuli Caddesi Özer Pasajı'nda zemin katta yer alan 17 m2 kullanım alanlı 8 nolu bağımsız bölüm DÜKKAN vasıflıdır. Ana gayrimenkul bodrum+zemin+5 normal kattan oluşmaktadır.

 Not: Taşınmaz tapuda Kavakyazısı Mahallesi'nde kayıtlıdır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.