COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Karabük Merkez Aydınlıkevler Mahallesi'nde İskanlı Depolu Dükkan

Bankadan 799m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 14875
Metre Kare 799m2
Ada 545
Parsel 193
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 3
Isıtma Sistemi Sobalı
Kat Sayısı 5
İskan Tarihi 08/03/2019 ­
Ruhsat Tarihi 17/12/2018
Bağımsız Bölüm 17
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Karabük İli, Merkez İlçe, Aydınlıkevler Mahallesi 501. Caddesi Dış Kapı No: 2Aa 17 Nolu B.B

Açıklama

Özellikler: Karabük Şehir merkezinde, Yıldız Caddesi ile 501. Caddenin kesişiminde konumlu, İSKANLI YENİ BİNADA, çift cepheli, GENİŞ VİTRİN imkanıyla gösterişli, zemin katta 432 m2 ( bodrum katta 367 m2 depo eklentili) DÜKKAN FIRSATI

17 no.lu bağımsız bölüm, bina girişine göre binanın zemin normal katında bulunmaktadır. Onaylı mimari projesinde ve yerinde yapılan ölçüme göre ise yaklaşık brüt 432 m2 dir. Ayrıca bodrum katta, taşınmaza ait 367 m2 büyüklüğünde depo eklentisi bulunmaktadır. Bağımsız bölüm içerisinde herhangi bir ayırıcı duvar bulunmayan işyeri ve wcden oluşmaktadır. Taşınmazın zeminleri seramik kaplı olup duvarları alçı sıvalıdır. Taşınmazın doğramaları ısıcamlı aluminyum doğramadır. Taşınmazda herhangi bir ısıtma ve sıcak su tesisatı bulunmamaktadır.

Taşınmaz 3 adet bloktan oluşan Eliz Sitesinin A Bloğunda bulunmaktadır. Taşınmazın üzerinde yer aldığı blok, parselin kuzeydoğusunda yer alan yapı bloğudur. Konu A blok, zemin kat 17 no.lu bağımsız bölümün bulunduğu bina; 3602,53 m2 alanlı arsası üzerinde, ayrık nizamda, 3 bloklu sitede, betonarme karkas inşaat tarzında, bodrum + zemin + 4 normal katlı olarak inşa edilmiştir. Binanın bodrum katında sığınak ve 17 bağımsız bölüm numaralı işyerinin eklentisi olan

depo, zemin

 katında bina girişi ve 17 bağımsız bölüm numaralı işyeri, 1. katında ve diğer normal katlarda her katta 4’er adet daire olacak şekilde binada toplam 17 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina ana giriş bölümü, kat sahanlık zeminleri ve merdiven basamakları mermer kaplama, giriş bölümünde duvarları alçı sıva üzeri plastik boyalıdır. Asansörün mevcut olduğu binanın dış cephesi mantolama üzeri dış cephe boyası ile boyalıdır. Açık otopark imkanı bulunan binada, ısınma ihtiyacı doğalgaz yakıtlı bireysel kombi sistemi ile karşılanacak şekilde tesisat bulunmaktadır. Bina girişi zemin kattan sağlanmaktadır. Site içinde ortak alan ve çevre düzenlemesi kapsamında açık otopark imkanı bulunmaktadır.

Ulaşım: Taşınmaz, Karabük ili Merkez ilçesi Aydınlıkevler mahallesinde konumlu olup bölgenin ana arterlerinden olan Teyfik Fikret Caddesine yakın mesafede yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu yakın çevrede, genellikle konut amaçlı ve muhtelif katta bodrum üzerine zemin + 3 ila 4 katlı olacak şekilde yapılaşma söz konusudur. Yapılaşmanın orta yoğunlukta olduğu bölgede, sosyal yaşamın gerektirdiği market benzeri ticari birimler ve sağlık ocağı, okul, çocuk parkı gibi ihtiyaçlar yakın mesafeden karşılanabilmektedir. Bölge orta ve düşük düzey gelir grubuna sahip toplum kesimlerince ikamet amaçlı tercih edilmektedir. Bölgenin ticari potansiyeli oldukça düşüktür. Toplu taşıma araçlarının da güzergahı olan Tevfik Fikret Caddesine olan yakınlığı ulaşımda rahatlık yaşanmasını sağlamaktadır. Bölgenin genel yapılaşma tarzı, plancılık ilkeleri ile yeterli derecede uyumludur. Konu taşınmaza yakın konumda bulunan bilinen yerler; Anadolu Camii, Karabük Anadolu Öğretmen Lisesi ve Aydınlıkevler İlkokuku olarak ifade edilebilir. Bölgesel alt yapı ihtiyacı yeterli derecede karşılayabilmektedir.

Not: 17/12/2018 tarihli Yapı Ruhsatı ve 08/03/2019 ­tarihli iskan belgesi bulunmaktadır. Taşınmazın tapu vasfı İŞYERİ'dir.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.