Antalya'da Tatil ve Yatırım Fırsatı! Sur Yapı Tatil Evleri'nde Ömür Boyu Kullanabileceğiz Devre Mülkler Satışta!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Kapaklı Cumhuriyet Mahallesi'nde 2 Adet Depolu Dükkan

Bankadan 133m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
21732
Metre Kare:
133m2
Ada:
458
Parsel:
9
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
13
Isıtma Sistemi:
Kombili
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
5
Bağımsız Bölüm:
4 5
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

CUMHURİYET MAHALLESİ, MUHTAR ÇETİN DİLSİZ SOKAK, NO: 32A KAPAKLI / TEKİRDAĞ

Açıklama

Özellikler: Söz konusu 4 nolu bağımsız bölüm, binanın bodrum + zemin katında, bina girişine göre arka cephede yer almaktadır. Söz konusu taşınmaz onaylı mimari projesine göre bodrum katta 56 m2, zemin katta 37 m2 olup toplam 93 m2 alanlıdır. Tek hacimden oluşmaktadır.
Söz konusu 5 nolu bağımsız bölüm, binanın zemin katında, bina girişine göre ön cephede yer almaktadır. Söz konusu taşınmaz onaylı mimari projesine göre 40 m2 alanlıdır. Tek hacimden oluşmaktadır. 
Taşınmazlar tapuda Kapaklı Mahallesi olarak geçmektedir.
Ulaşım: Taşınmazlara ulaşım için, ilçe merkezinde yer alan ana arter konumundaki Mithatpaşa Caddesi üzerinden Pınarça Mahallesi istikametinde ilerlerken sol tarafta yer alan Yıldız Cadde'sine sapılır, ve tekrar sağda kalan Muhtar Çetin Dilsiz Sokak'a sapılır. Söz konusu taşınmazlar bu sokak üzerinde sağ cephede konumludur. 

Not: Kazanan teklifin %4+ KDV'si oranında hizmet bedeli alınacaktır.


Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.