Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Kahramanmaraş Pazarcık Tilkiler Mahallesi'nde 12 Dönüm Fıstık Bahçesi

Bankadan 12776m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
15414
Metre Kare:
12776m2
Ada:
179
Parsel:
395
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Tilkiler Mahallesi, Yanıkkışla Mevkii, 179 Ada 395 Parsel, Pazarcık/Kahramanmaraş

Açıklama

Özellikler:  Taşınmaz 179 Ada 395 parsel 12776.40 m² alana sahip olup Pazarcık İlçesinde Tilkiler Mahallesinde yer almaktadırlar. Taşınmaz topoğrafik açıdan eğimli olup geometrik olarak L harfine benzerdir. Taşınmaz üzerinde çalılık, kayalar ve yabani fıstık ağacı mevcuttur. Taşınmazın kadastro yoluna cephesi bulunmamaktadır. Herhangi bir sulama sistemi bulunmamaktadır. Taşınmaz üzerinde herhangi bir yapı bulunmamaktadır. 

Taşınmaz; Pazarcık ilçe merkezin 21 km güneydoğusunda yer almaktadır. Taşınmaz Tilkiler Mahallesinin 5 km güneybatısında, Aşağımülk Mahallesinin 3.5 km kuzeyinde, Yukarımülk mahallesinin 2.5 km kuzeyinde konumludur. Bölgede yapılaşma çok az bulunmakta olup; çevresinde en yakın yapılaşmalar güneybatısında yer alan Hörük Obasında bulunmaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölge tarım ve hayvancılık bölgesi olduğundan yakın çevresinde taşınmaz ile aynı özellikte tarlalar, dağlar, tepeler, ormanlar mevcut olup sulama imkanları bulunmamaktadır. Nüfus yoğunluğu köy merkezlerindedir. Ulaşım özel araç ve toplu taşıma araçları ile sağlanmaktadır. Taşınmazın konumlu olduğu bölgede ağırlık olarak buğday ve fıstık bulunmaktadır. Bölgedeki yapılaşma oranı % 5 seviyesindedir. 

Not: 1/100.000 ölçekli Çevre Düzeni Planında 'Orman Alanı' içerisinde kalmaktadır. Tarla üzerindeki ağaçların durumu ve verimliliği bilinmemektedir. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.