COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Kahramanmaraş Onikişubat Yirmiikigün Mahallesi 4+1 194m2 Daire

Bankadan 4 + 1 194m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 9543
Oda Sayısı 4 + 1
Metre Kare 194m2
Ada 6418
Parsel 3
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 4
Kat Sayısı 11
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm B 5

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

K.Maraş İli, Onikişubat İlçesi, Yirmiikigün Mahallesi, 91007.sokak,AkçaKale Sitesi, B blok, No:12, Kat:3, bb no:5 uavt:3771105438

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaz Kahramanmaraş ili, Onikişubat ilçesi , Yirmiikigün Mahallesi, 91007.Sok.Akçakale STS.Sit. B Blok Apt.No:12/5 posta adresinde yer almaktadır. Taşınmaza ulaşım: Turgut Özal Bulvarı ve Genç Osman Caddesi kesişim noktasında yer alan kavşaktan 32096. sokağa dönülür yaklaşık 473 m kuzeybatı istikametinde ilerlendiğinde sağ kol üzerinde taşınmazın konumlu olduğu siteye ulaşılır. Bölgede alt yapı ve ulaşım problemi bulunmamaktadır. Bölge belediye imkanlarından tam olarak istifade etmektedir. Konu taşınmazın yer aldığı bölge şehrin yeni yerleşim yerlerinden olup konut altı ticaret kullanım alanlı yapıların yoğun olduğu bir bölgedir.

Özellikler: Taşınmaz 5 No'lu BB 3.Normal katta konumlu olup , mesken katında asansörden çıkınca sağ tarafta kalmaktadır. Bina giriş yönünden bakıldığında sağ tarafta olup Kuzey , Doğu ve Batı olmak üzere 3 yöne cephelidir. Taşınmaz projesinde ve yerinde yapılan incelemelere göre brüt 194 m2 kullanım alanına sahip olup 4 adet oda, salon, antre­hol, mutfak, banyo, lavabo­ WC, ebevyn banyo, çamaşır odası ve 2 adet balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmaz içerisinde balkon hacimleri seramik, diğer hacimlerinin tabanları ise laminant parke ile kaplanmıştır. Islak hacimler haricindeki duvarlar alçı sıva üzeri plastik boyalıdır.Islak hacim zemin ve duvarları ise seramiktir. Taşınmazın ana giriş kapısı çelik kapı, iç kapılar ahşap,pencereler ve balkon kapıları PVC doğramadır. Gayrimenkulün ısıtması doğal gaz yakıtlı merkezi ısıtma sistemi ile sağlanmaktadır. Mutfak dolaplarında MDF malzeme kullanılmış olup , tezgah granit, alın fayansı yapılmış ve tüm vitrifiye ürünlerinin montajı tamamlanmıştır. Taşınmaz bakımlı durumdadır.  Ana gayrimenkul tapunun Pınarbaşı Mahallesinde yer alan imarın 6418 ada 3 parselini teşkil eden taşınmaz olup, tapu kayıtlarında Arsa vasfındadır. 4525,54 m2'lik alana betonarme karkas yapı tarzında A ve B olmak üzere 2 blok olarak inşa edilmiştir. Taşınmazın Onikişubat Tapu Müdürlüğünde incelenen bila tasdik tarihine istinaden hazırlanmış kat irtifaklı projesinde B Blok 2 bodrum, zemin, asma ve 11 normal kat olarak inşa edilmiştir. Binanın 2.bodrum katında ; Kapalı Otopark , Sosyal Tesis(Hamam,Sauna,Yüzme Havuzu),Su deposu ,Yangın odası , 1.bodrum katında 2 adet işyeri deposu ve bina girişi , Zemin katında 2 adet depolu ve asma katlı işyeri ,normal katların her birinde 2’şer adet mesken olmak üzere binada toplam 24 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binaya giriş onaylı mimari projesine uygun olarak doğu cephede 1.Bodrum kat seviyesinden sağlanmaktadır. Binaya giriş kapısı camlı demir kapıdır.Binanın dış cephesi yalıtım kaplama üzeri dış cephe boyası boyalıdır. 

Bölge genelinde imarlı boş parseller, 9-10 katlı site tarzı yapılaşma mevcuttur. Taşınmazın yakın çevresinde , Atatürk Anadolu Lisesi,Kahramanmaraş Simya Koleji ,Bahaettin Karakoç İlkokulu , market , cami ve eczane bulunmaktadır. Bölgeyi orta ve üst düzey gelir grubu tercih etmektedir.

Not: 23/07/2014 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.