Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Kahramanmaraş Onikişubat Hürriyet Mahallesi'nde 100 m2 İşyeri

Bankadan 100m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
23440
Metre Kare:
100m2
Ada:
7905
Parsel:
8
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
2
Isıtma Sistemi:
Diğer
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
9
Bağımsız Bölüm:
21
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Kahramanmaraş İli, Onikişubat İlçesi, Hürriyet Mahallesi 34043. Sokak, Şehit Ahmet Nalçacı Apartmanı, No: 12B adresli

Açıklama

Özellikler: Kahramanmaraş İli, Onikişubat İlçesi, Hürriyet Mahallesi (Tapuda Serintepe Mah.), 34043. Sokak, Şehit Ahmet Nalçacı Apartmanı, No: 12B adresli işyeridir . Bİna; Kahramanmaraş ili, Onikişubat İlçesi, Hürriyet Mahallesi (Tapu sisteminde Serintepe Mahallesi), 7905 ada, 8 parselde, 983,81 m² yüz ölçümlü arsa üzerinde, ayrık nizamda, betonarme yapı strüktüründe inşa edilmiştir. Taşınmazın bulunduğu bina; zemin kat ve 9 normal kat olmak üzere toplam 10 kattan oluşmaktadır. Onaylı projeye göre taşınmazın bulunduğu binada; zemin katta: sığınak, su deposu, enerji odası ile 20 ve 21 b.b. nolu işyerleri, 1.-10. Normal kat aralığında her katta 2`şer adet mesken olmak üzere binada toplam 21 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina mesken girişi projesinde ve mahallinde 1. normal kattan, binanın kuzey cephesindendir. İş yeri girişleri ise zemin kat seviyesinden ve binanın güney cephesinden verilmiştir. Binanın dış cephelerinin akrilik bazlı cephe boyası boyalı olduğu gözlemlenmiştir.

Zemin kat, 21 b.b. nolu taşınmaz; Zemin kat seviyesinden ve 34043. Sokak üzerinden binaya bakışta solda konumlu işyeridir. Taşınmaz projesiyle kat ve katta ki konum olarak uyumlu olduğu tespit edilmiş ancak alan ve planlama olarak gerekli inceleme ve ölçümler yapılamadığından uyumlu olduğu kabul edilmiştir.  Taşınmaz onaylı projesine göre brüt 100 m2 kapalı alan ve yaklaşık 55 m2 zemin teras alanında oluşmaktadır. Taşınmaz onaylı projesine göre iş yeri hacmi, wc ve işyeri terası hacimlerinde oluştuğu ve mahallinde iş yeri terasının kapatılarak işyerine dahil edildiği görülmüştür. İç mekân özellikleri bilinmemektedir. İşyerinin girişinden camekanlı alüminyum çerçeveli ve camlı kapı yer almaktadır. 

Taşınmaz AZ HASARLI olarak tespit edilmiştir. 

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.