COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Kahramanmaraş Onikişubat Derya Sitesinde 188 m2 4+1 Daire

Bankadan 4 + 1 188m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 9963
Oda Sayısı 4 + 1
Metre Kare 188m2
Ada 3765
Parsel 4
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 10
Kat Sayısı 8
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm B 6

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Şehit Abdullah Çavuş Mahallesi 66037. Sokak Derya Sitesi B Blok Kat : 2 Daire No: 4/6 Onikişubat / KAHRAMANMARAŞ

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaza ulaşım bölgenin ana arterlerinden olan Alparslan Türkeş Bulvarı üzerinden batı yönünde ilerlerken sola, Mustafa Or Caddesine dönülüp ardından ilk sağa 66037. Sokağa

dönülerek sağlanmaktadır. Taşınmaz Mustafa Or Caddesi ile 66037. Sokak kesişiminde, köşe konumlu parselde yer almaktadır.


Özellikler: Taşınmaz ana yapının 2. normal katında, 66037. Sokak cephe hattına göre sol ve ön cephede konumludur. Onaylı mimari projesine göre brüt: ~190 m2, net: (balkonlar dahil) kullanım alanına sahiptir. Antre; ­hol + 4 oda + 1 salon + 1 mutfak + 2 banyo + 1 wc + 2 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmazda projesinden farklı olarak mesken girişinin sağında bulunan ve onaylı mimari projesine göre ~1.78 m2 alana sahip olan kiler alanı mesken alanından çıkarılmıştır. Taşınmaz yaklaşık 188 m2 alanlı olarak hesaplanmıştır.

Ana giriş kapısı çelik, iç kapı doğramaları ahşap, pencere doğramaları PVC­ısıcamlıdır. Salon ile odalarda zemin laminat parke, duvarlar boyadır. Banyo ve wc bölümlerinin zemin ile duvarları seramik kaplamadır. Banyo içerisinde ayaklı lavabo, klozet ve kabinli küvet bulunmaktadır. Mutfakta laminat dolaplar ve mermerit tezgah mevcut olup, zemini ile tezgah üst kısmı seramik kaplama, duvarları boyalıdır. Taşınmazın arka cephesinde bulunan balkon alanı etrafı PVC ile çevrili durumdadır. Ön cephede bulunan balkon alanı ise Alüminyum çerçeve üzeri cam kaplama olup, çerçeve üzerindeki camlar takılı durumda değildir. Konu taşınmaz genel anlamda bakımsız durumdadır. Elektrik, su ve haberleşme tesisatları mevcut ve kullanılır durumdaki taşınmazın ısıtılması doğalgaz yakıtlı kombili kalorifer tesisatı ile sağlanmaktadır.

Derya Sitesi 4796,61 m2 alanlı parsel üzerinde inşa edilen 3 adet bloktan oluşmaktadır. Site içinde özel güvenlik, yeşil alanlar, çocuk oyun alanları bulunmaktadır. Taşınmazın bulunduğu B Blok IVA yapı sınıfında, ayrık nizamda, 2 bodrum + zemin + 8 normal kat olarak proje ve inşa edilmiştir. Binanın 2. Bodrum katında, sığınak, su deposu, elektrik odası, 1. Bodrum katında 6 adet dükkan ve binaya ait giriş; zemin kat dahil olmak üzere diğer tüm katlarında 2'şer adet mesken bulunmakta olup bina toplam 18 adet mesken ve 6 adet dükkandan meydana gelmektedir. Binanın dış ön cephesi ve diğer cepheleri sıva üzerine akrilik esaslı boyadır. Girişi 66037. Sokak cephe hattına göre zemin kat ön cepheden sağlanmaktadır. Binanın arkasında açık otoparkı ile iç kısmında asansörü bulunmaktadır. Binanın giriş kapısı demir doğrama, iç zeminleri giriş ve sahanlıklarda mermer kaplama, merdiven korkulukları ise demir doğramadır. Çevre düzenlemesi tamamlanmıştır.

Not: 19/10/2008 tarihli yapı kullanmaz izin (İskan)Belgesi mevcuttur.