Antalya'da Tatil ve Yatırım Fırsatı! Sur Yapı Tatil Evleri'nde Ömür Boyu Kullanabileceğiz Devre Mülkler Satışta!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Kağıthane Nurtepe Mahallesi'nde Arsa Payı

Şirketten 38m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
21706
Metre Kare:
38m2
Ada:
4863
Parsel:
3
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
11/50
TAKS:
0.3
Emsal:
0.6

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Nurtepe Mahallesi, Çoruh Sokak, No: 21, Kağıthane/ İstanbul

Açıklama

Özellikler: Söz konusu 4863 ada 174,00 m2 yüzölçümlü 3 parsel sayılı taşınmaz; yaklaşık yamuk geometrik şekile sahiptir. Parselin güneydoğu cephesinden Çoruh Sokak ve kuzeybatı cephesinden Güler Sokağına cephesi bulunmaktadır. Eğimli bir topografik yapıya sahiptir. Ortalama rakımı ~34 m dir. Parselin etrafı çevrili olup, sınırları belirgindir. Parsel üzerinde dışarından yapılan gözlemlerde parsel üzerinde betonarme karkas yapı tarzında inşa edilmiş, cbs ölçümlerine göre ~ 75 m2 taban oturumunda 2 katlı, ~ 150 m2’lik yapı bulunmaktadır. Kağıthane Belediyesi İmar Müdürlüğü durum bürosu ve plan proje bürosunda yapılan incelemelerde parsel üzerindeki yapının kısmen yola ve kısmen 4 parsele tecavüzü bulunmakta olup, ayrıca 2 parsel üzerindeki yapının da kısmen söz konusu 3 parsele tecavüzü bulunmakta olduğu görülmektedir. 
05.12.2008 tasdik tarihli, 1/1000 Ölçekli Kağıthane 7. Etap Uygulama İmar Planında 106 m2 taban oturumunda, “Blok Nizam” 3 Kat yapılaşma koşullarında “Konut Alanında” yer almakta olduğu bilgisi şifahen öğrenilmiştir.

Not: Hisseli gayrimenkullerde diğer hissedarlara ilişkin ön alım hakkı süresi, maliklere tebliğ edilmesinden 3 ay sonra sona ermektedir. Alıcı hisseli gayrimenkullerdeki hukuki süreçleri bilerek teklif vermeyi kabul eder.

Taşınmazın 11/50 hissesine karşılık gelen 38,28 m2'si satılıktır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.