COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İzmir Konak Oğuzlar Mahallesinde Hisseli 4 Katlı Apartman ve Arsası

Vakıftan 10 72m2

Özellikler

Satıcı Vakıftan
Tapu no 9250
Oda Sayısı 10
Metre Kare 72m2
Ada 7531
Parsel 2
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 30
Kat Sayısı 4
Ruhsat Tarihi 09/08/1963
Arsa Yüzölçümü 376

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

İzmir İli, Konak İlçesi, Oğuzlar Mahallesi, 1251 Sokak 7531 ada, 2 nolu parseldir.

Açıklama

Ulaşım: Gaziler Caddesi üzerinde Basmane Garı istikametinden Bayraklı istikametine doğru ilerlerken, yaklaşık 550 m. sonra sol kolda gelen 1255 Sokak’a girilir. Taşınmaz bu sokak ile 1251 Sokağın kesişiminde yer almaktadır. Taşınmazın yer aldığı bölgede altyapı tamamlanmış olup kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır. Bölge, orta düzey gelir grubuna sahip insanların ikamet etmeyi tercih ettikleri ticaret bölgesi özelliği taşımaktadır. Taşınmaz bölgenin merkezi noktalarından olan Basmane Garı ve Fuar Alanı’na yakın konumda yer almaktadır. Bölge kültür turizmi faaliyetin yoğun olduğu, tarihi bir bölgedir. Taşınmazın yakın çevresinde 7-4 katlı, betonarme karkas tarzda inşa edilmiş yapılar bulunmaktadır. Taşınmaz Konak Belediyesi sınırları içerisinde yer almaktadır.

Özellikler: 7531 ada, 2 parsel 376 m2 yüzölçümüne sahiptir. Ana taşınmazın niteliği “Zemin Katı Dâhil 4 Katlı 4 Daireli Kargir Apartman (4 Kat 4 Daireli Apartman ve Arsası)”dır. Parsel üzerinde; betonarme karkas tarzda inşa edilmiş bakımlı durumdaki zemin + 4 normal katlı ve yaklaşık brüt 525 m2 kullanım alanlı bir yapı, yığma tarzda inşa edilmiş harabe halde tek katlı 45 m2 kullanım alanlı bir yapı, yığma tarzda inşa edilmiş-harabe halde tek katlı 20 m2 kullanım alanlı bir yapı ve yığma tarzda inşa edilmiş- harabe halde iki katlı toplam 50 m2 kullanım alanlı yapı olmak üzere toplam 4 adet yapı mevcuttur. Binalara ait herhangi bir resmi evrak bulunmamaktadır. Değerlemesi yerinde fakat dışarıdan yapılmıştır. Bu nedenle iç mekan özellikleri belirlenememiştir.

Not: Taşınmazın 23/120 hissesi satılıktır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.