COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İzmir Konak İsmet Kaptan Mahallesi'nde 55 m2 Büro

Bankadan 55m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16200
Metre Kare 55m2
Ada 1032
Parsel 14
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 35
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 7
Ruhsat Tarihi 17/02/1984
Bağımsız Bölüm 7
Bulunduğu Kat 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

İSMET KAPTAN MAH. 1362 SOK. KESERMAN HAN APT. NO: 35 / 201 MERKEZ-MERKEZ / KONAK / İZMİR

Açıklama

Portföyü %1,29 oranlı konut, %1,40 oranlı işyeri ve arsa kâr oranı avantajıyla teklif vererek avantajlı şekilde satın alabilirsiniz.

Özellikler: 7 bb numaralı taşınmaz BÜRO vasıflı olup, 55 m2'dir. Mahallinde daire girişine göre sağ tarafta paravan yardımıyla küçük bir mutfak hacmi kurulmuştur. Mutfakta mermerit tezgah ve MDFlam dolap, tezgahüstü mozaik, WC’de ise klozet ve lavabo mevcuttur. İç kapı doğramaları ahşap ve pencereler pvc’dir. Gayrimenkulün giriş kapısı çelik kapıdır.

Ulaşım: İzmir İli, Konak İlçesi, İsmetkaptan Mahallesi, 1362 Sokak üzerinde bulunan Bina No: 35, 2. Kat 7 nolu bağımsız bölüm nolu bürodur. Taşınmaz kent merkezine 1 km. mesafededir. Taşınmaza ulaşmak için; bölgenin ana arteri olan Hürriyet Bulvarı üzerinden kuzey batı yönüne ilerlenirken sol koldan ayrılan 1362. Sokak vasıtasıyla ulaşılabilir. Taşınmazın yakın çevresinde, benzer özelliklere sahip 5-6 katlı eski yapılar ve 6-7 katlı yeni yapılaşmalar bulunmaktadır. Söz konusu gayrimenkulün bulunduğu bölgenin alt yapısı tam olup bölgede devam eden inşaat çalışmaları nedeniyle yol altyapısında kısmi eksiklikler bulunmaktadır. Bölge genel itibari ile iş yeri ağırlıklı olup, ticari hareketlilik Hürriyet Bulvarı üzerinde zemin katlarda mevcuttur. Taşınmaza ulaşım toplu taşım araçları ve özel araçlar ile kolaylıkla sağlanmaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölge yapı kalitesine bağlı olarak alt ve orta gelir seviyesine mensup ailelerce konut amaçlı tercih edilmektedir. Taşınmaza yakın konumda Konak belediyesi ve İzmir Büyükşehir Belediyesi yer almaktadır.

Not: 17.02.1984 tarih 405 sayılı ilk yapı ruhsatı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.