Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

İzmir Konak Çorakkapı Mahallesi'nde 105 m2 Arsa

Vakıftan 105m2

Özellikler

Satıcı:
Vakıftan
Tapu no:
22764
Metre Kare:
105m2
Ada:
7987
Parsel:
7
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam
Emsal:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

1272/3. Sk. 15-3, Etiler, 35240 Konak/İzmir

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz, İzmir İli, Konak İlçesi, Çorakkapı Mahallesi, 7987 ada 7 parselde, posta adresi olarak ise Etiler Mahallesi sınırlarında konumludur. İzmir ili, Konak ilçesi, Çorakkapı Mahallesi, 7987 ada 7 parselde konumlu ''Kargir'' vasıflı taşınmazdır. Taşınmaz üzerinde yapı bulunmamakta olup, ana taşınmaz niteliğini kaybetmiştir. Taşınmaz arsa vasıflı olarak değerlendirilmiştir. Topolojik olarak düz bir arazi yapısına sahiptir. Geometrik olarak amorf şekle sahiptir. Güneyinde 1272/3 Sokak, Batısında 7987 Ada 8 Parsel, Kuzeyinde 7987 Ada 12 parsel ve doğusunda 7987 ada 6 parsel parsel bulunmaktadır. Taşınmazın 1272/3 Sokağa yaklaşık 7,3 metre cephesi bulunmaktadır. Mevcut durumda taşınmazın yanından yol geçmekte olup ulaşım problemi bulunmamaktadır. Taşınmaz üzerinde herhangi bir yapılaşma bulunmamaktadır.  Otopark olarak kullanılmaktadır.

Taşınmaza ulaşım için Basmane Garı konumundan Gaziler Caddesi üzerinde cadde istikametinde yaklaşık 90 metre ilerlenir ve sağ kolda 1272 sokak yönüne dönülür. Sokak üzerinde güney istikametinde yaklaşık 60 metre ilerlenir ve sol kolda 1272/3 sokak yönüne dönülür. Sokak üzerinde doğu istikametinde yaklaşık 30 metre ilerlenir ve değerleme konusu taşınmaz sol kolda kalmaktadır.

Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.


Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.