0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

İzmir Kiraz Akpınar Mahallesi'nde 7051 m2 Tarla (522)

Bankadan 7051m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
15565
Metre Kare:
7051m2
Ada:
120
Parsel:
31
Tapu Tipi:
Cins Tashihi
Hisse Oranı:
Tam

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Akpınar Mah. 120 Ada 31 Parsel Kiraz/İzmir

Uzman Görüşü

Taşınmazın yer aldığı parsel üzerinde bakımlı meyve ağaçlarının olması, Akpınar merkezine yakın konumda olması, genel olarak ulaşımının kolay olması, verimli tarım arazilerinin olduğu bölgede konumlanması taşınmazın avantajlarıdır.

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz 120 ada 31 Parsel, az eğimli bir arazi yapısında, 7.051,57 m² alana sahip parseldir. Yaklaşık olarak; Kuzey Cephesi; 85 m, Güney cephesi: 84 m, Batı Cephesi: 90 m, Doğu Cephesi: 90 m’dir. Taşınmazın kadastral yola cephesi yoktur. Yamuk formunda olan parselin kadastro paftasına göre yola cephesi bulunmamaktadır. 

Taşınmazın, yakın civarında köy içi yerleşim alanları bulunmaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölgede sulama imkânı bulunmakta olup parseller dâhilinde sondaj imkânı bulunmaktadır. Bölgede genellikle kuru tarım yapılmakta olup, ekili üretimde yapılmaktadır. Taşınmazın Kiraz merkeze olan uzaklığı kuş uçuşu yaklaşık 15 km'dir. Kiraz merkezine göre doğu konumda yer almaktadır. Bölgeye ulaşım kolaydır. Parselin kadastaral yola cephesi yoktur.

Not: Taşınmazın tapu vasfı KAGİR EV VE DAMLI TARLA'dır. Taşınmazın üzerinde yasal evrakı olmayan atıl bir yapı vardır. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.