COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İzmir Karşıyaka Yalı Mahallesi'nde Kiracılı 135 m2 Daire

Vakıftan 3 + 1 135m2

Özellikler

Satıcı Vakıftan
Tapu no 15447
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 135m2
Ada 0
Parsel 1308
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kalorifer
Bina Yaşı 21
Kat Sayısı 8
İskan Tarihi 22/05/2003
Ruhsat Tarihi 01/06/1999
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yalı Mahallesi, 6470/2 Sokak, Aksoy Apartmanı, No:3, K:1, D:1 Karşıyaka / İZMİR (UAVT: 2652109576)

Uzman Görüşü

Taşınmazın iskanlı olması, ara katta yer alması, merkezi konuma sahipliği, ulaşım kolaylığı, tamamlanmış altyapısının olması avantajıdır.

Açıklama

Özellik: Taşınmaz 1. katta, zemin kattan sağlanan blok girişine göre sağ cephede konumlanmaktadır. Mimari projesinde taşınmaz; antre-hol, salon, 3 adet oda, mutfak, banyo, ebeveyn banyosu, kömürlük ve 2 adet balkon hacimlerinden oluşmakta brüt 135 m2 alanlıdır. Taşınmazın salon ve oda zeminleri lamine parke kaplı, duvarları ve tavanı ise ince sıva üzeri saten boyalıdır. Mutfak zeminleri seramik kaplı, duvarları fayans kaplı, tavanı ise ince sıva üzeri saten boyalıdır. Banyo-wc zeminleri seramik, duvarları fayans ile kaplı, tavanı plastik boyalıdır. Meskenin giriş kapısı çelik, iç kapıları ahşaptan mamuldür. Pencere doğramaları PVC malzemeden imal edilmiştir. Meskende kat kaloriferi ısınma sistemi bulunmaktadır. Taşınmaz hâlihazırda kiracısı tarafından mesken olarak kullanılmaktadır. Taşınmaz bakımlı durumdadır.

Ulaşım: Taşınmaz; İzmir İli, Karşıyaka İlçesi, Yalı Mahallesi, 6470/2 Sokak üzerinde konumlu 3 no.lu binanın 1.katındaki 1 bağımsız bölüm no.lu meskendir. Taşınmaza ulaşım için; Karşıyaka İlçesi’nin ana ulaşım akslarından biri olan Cehar Dudayev Bulvarı üzerinde batı yönüne ilerlerken sol kolda gelen Bostanlı Karşıyaka Spor Kulübünü geçtikten yaklaşık 340 m sonra sağa, 6440/3 Sokağa dönülmelidir. 6440/3 Sokak üzerinde yaklaşık 230 m ilerledikten sonra karşımıza gelen 6470/2 Sokağa sola dönülür. Taşınmazın konumlandığı Aksoy Apartmanı 6470/2 Sokak ile 6440/3 Sokağın kesişiminde yer almaktadır. Taşınmazın yer aldığı bölgede altyapı tamamlanmış olup kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır. Bölge, zemin katları işyeri ve mesken olarak kullanılan bir bölge özelliğini taşımakta olup toplu taşıma araçlarının da güzergahı olan Cehar Dudayev Bulvarı’na yakın olması ulaşımda rahatlık yaşanmasını sağlamaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde bitişik nizamda inşa edilmiş, 15-35 yıllık, 4-9 katlı, eski ve yeni binaların bulunduğu, yap ılaşmanın yoğun olduğu bir bölgedir. Yapılaşmanın yüksek yoğunlukta olduğu bölgede, sosyal yaşamın gerektirdiği alışveriş, sağlık ocağı, okul, market vb. sosyal ihtiyaçlar kısa mesafelerde karşılanabilmektedir. Taşınmazın yakın çevresinde; Yalı Parkı, Bostanlı Karşıyaka Spor Kulübü, Karşıyaka Atakent Anadolu Lisesi bulunmaktadır. Taşınmaz; İzmir İli, Karşıyaka İlçesi Merkezi’nde konumlu olup, Cehar Dudayev Bulvarı’na yaklaşık 230 m mesafede yer almaktadır.

Not: 01/06/1999 tarihli yapı ruhsatı ve 22/05/2003 tarihli yapı kullanım izin belgesi bulunmaktadır. 1301 ve 1302 parsellerin lehine su verme hakkı vardır. Hali hazırda kiracısı vardır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.