COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Zeytinburnu Sümer Mahallesinde 1+1 Daire

Bankadan 1 + 1 35m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 11748
Oda Sayısı 1 + 1
Metre Kare 35m2
Ada 2699
Parsel 72
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 11
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 11

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 3

Adres

Sümer Mah. 29/7 Sok.No:14 Zeytinburnu/İstanbul

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir süresinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Teklif vermeyi düşündüğünüz bu gayrimenkulün tapu devir işlemleri için net bir tarih verilememektedir. Kredi kullanacak olan üyelerimiz kredi ön onay aldıktan sonra kredi kullanıma başlatılmamasına önemle rica ederiz. 

Açıklama

Özellikler: 11 numaralı Bağımsız bölüm binanın 2. normal katında bina girişine göre sağ cephede tek daire olarak konumludur. Bağımsız bölüm onaylı mimari projesine göre salon, yatak nişi, yemek nişi, antre, banyo ve wc mahallerinden 35 m2 kullanım alanına sahiptir. İnceleme işlemi dışarıdan yapılmış olup iç mekan özellikleri tespit edilememiştir. 
2699 ada 72 parsel üzerinde 181,47 m2 alan üzerinde bodrum,zemin, 3 adet normal kat ve çatı piyesi olmak üzere toplam 6 katlıdır. Toplam 13 bağımsız bölümden oluşmaktadır. 3. normal kattaki daireler çatı arası piyeslidir. Bağımsız bölüm numaraları bodrum katında 1 den başlamakta olup ,yukarı doğru ardışık olarak devam etmektedir. Bina girişi 29/7. Sokak üzerinden ve birbirinden bağımsız 2 girişten zemin kat seviyesinden sağlanmaktadır. Bina dış cephesi akrilik boyalıdır. Bina ana giriş bölümü, kat sahanlık zeminleri ve merdiven basamakları mermer, giriş bölümünde duvarları plastik boyalıdır. Dış kapısı camlı demir doğramadan mamuldür. Binada asansör ve otopark bulunmamaktadır. Yapı, betonarme taşıyıcı sistemde inşa edilmiş yaklaşık 11 yıllık binadır. Binanın doğal gaz bağlantısı yapılmıştır. 
Ulaşım: Sümer Veliefendi Mahalleleri istikametinde Merv Caddesi üzerinden ilerlerken yolun sol tarafında bulunan 293. Sokak üzerinde konumlanmaktadır. Ulaşım toplu taşıma araçları ile kolaylıkla sağlanmaktadır. Yakın civarında Imam Sadık Camii ve Kazım Özalp Ortaokulu bulunmaktadır. Çevresinde 0-30 yaş aralığında zemin ve bodrum katları daima normal katları konut amaçlı kullanılan binalar mevcuttur. Nüfus yoğunluğu sabit olan bölgede orta gelir grubu insanlar ikamet etmektedir. Bölgede altyapı tamamlanmış olup kamu hizmetlerinden tam istifade edilmektedir. Yakın çevrede benzer tipte bitişik blok nizamlı binalar, Kazım Özalp İlkokulu, Veliefendi Hipodromu ve Ulu Camii bulunmaktadır.