1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

İstanbul Zeytinburnu Sümer Mahallesinde 1+1 Daire

Bankadan 1 + 1 35m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 11748
Oda Sayısı 1 + 1
Metre Kare 35m2
Ada 2699
Parsel 72
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 13
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 11

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Sümer Mah. 29/7 Sok.No:14 Zeytinburnu/İstanbul

Açıklama

Özellikler: 11 numaralı Bağımsız bölüm binanın 2. normal katında bina girişine göre sağ cephede tek daire olarak konumludur. Bağımsız bölüm onaylı mimari projesine göre salon, yatak nişi, yemek nişi, antre, banyo ve wc mahallerinden 35 m2 kullanım alanına sahiptir. İnceleme işlemi dışarıdan yapılmış olup iç mekan özellikleri tespit edilememiştir. 

2699 ada 72 parsel üzerinde 181,47 m2 alan üzerinde bodrum, zemin, 3 adet normal kat ve çatı piyesi olmak üzere toplam 6 katlıdır. Toplam 13 bağımsız bölümden oluşmaktadır. 3. normal kattaki daireler çatı arası piyeslidir. Bağımsız bölüm numaraları bodrum katında 1 den başlamakta olup ,yukarı doğru ardışık olarak devam etmektedir. Bina girişi 29/7. Sokak üzerinden ve birbirinden bağımsız 2 girişten zemin kat seviyesinden sağlanmaktadır. Bina dış cephesi akrilik boyalıdır. Bina ana giriş bölümü, kat sahanlık zeminleri ve merdiven basamakları mermer, giriş bölümünde duvarları plastik boyalıdır. Dış kapısı camlı demir doğramadan mamuldür. Binada asansör ve otopark bulunmamaktadır. Yapı, betonarme taşıyıcı sistemde inşa edilmiş yaklaşık 11 yıllık binadır. Binanın doğal gaz bağlantısı yapılmıştır. 

Ulaşım: Sümer Veliefendi Mahalleleri istikametinde Merv Caddesi üzerinden ilerlerken yolun sol tarafında bulunan 293. Sokak üzerinde konumlanmaktadır. Ulaşım toplu taşıma araçları ile kolaylıkla sağlanmaktadır. Yakın civarında Imam Sadık Camii ve Kazım Özalp Ortaokulu bulunmaktadır. Çevresinde 0-30 yaş aralığında zemin ve bodrum katları daima normal katları konut amaçlı kullanılan binalar mevcuttur. Nüfus yoğunluğu sabit olan bölgede orta gelir grubu insanlar ikamet etmektedir. Bölgede altyapı tamamlanmış olup kamu hizmetlerinden tam istifade edilmektedir. Yakın çevrede benzer tipte bitişik blok nizamlı binalar, Kazım Özalp İlkokulu, Veliefendi Hipodromu ve Ulu Camii bulunmaktadır. 
Not: Binada karot alınarak demir ve beton kalitesi ölçümü yapılmıştır.
Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.