Tapu.com’da ara

Uygun fiyatlı gayrimenkullerin arasından hayalinizdeki tapuyu bulun.

İstanbul Ümraniye Şerifali Mahallesinde 58 m2 Dükkan

Bankadan 58m2

Özellikler

Tapu no 11581
Ada 0
Parsel 2833
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 11
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 5
Bağımsız Bölüm 1
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 10

Adres

İstanbul İli, Ümraniye İlçesi, Şerifali Mahallesi, Ziynet Sokak, No:3/A (B.B. No: 1)

İstanbul Ümraniye Şerifali Mahallesinde 58 m2 Dükkan

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaz İstanbul İli, Ümraniye İlçesi, Şerifali Mahallesi, Ziynet Sokak, No:3/A (B.B. No: 1) posta adresinde yer alan dükkan nitelikli taşınmazdır. Gayrimenkule ulaşım için, Tavukçuyolu konumundan Çetin caddesi üzerinde Güney istikamette Hatboyu Caddesine doğra yaklaşık 492 metre ilerlendikten sonra sola Ziynet Sokağa girildiğinde soldan 2.binada konumlu konu taşınmaza ulaşılır. Taşınmazın bağımsız bölüm numarası 1 olup UAVT adres kodunda dükkan numarası 3/A dir. Ulaşım toplu taşıma araçları ile kolaylıkla sağlanmaktadır. Gayrimenkulün yakın çevresinde konut fonksiyonlu yapılaşma bulunmaktadır. Bölge genellikle alt ve orta gelir grubuna hitap eden konut amaçlı olarak kullanımın yaygın olduğu bir bölgedir. Gayrimenkulün yakın çevresinde Mehmet Akif İlkokulu, Pınar Sitesi ve Turgut Özal Bulvarı gibi röper noktaları yer almaktadır. Bölgenin yol, su, elektrik, doğalgaz ve kanalizasyon altyapı çalışmalar tamamlanmıştır.

Özellikler: Konusu taşınmaz zemin katta bina girişine göre sol cephede (Güneybatı-Kuzeybatı) şeklinde konumludur. Mimari projesine göre dükan ve wc hacimlerinden oluşmakta olup alanı 58 m2 dir. Konu taşınmaz banka bilgisi dahilinde dışarıdan görülmüş olup içerisine girilmemiştir. Bu nedenle taşınmazın iç hacim özelliklerine ve onaylı mimari projesi ile uyumluluğu teyit edilememiştir. 

Taşınmazın bulunduğu bina inşaatı 450,00 m² yüzölçümlü düz bir topografik yapıya sahip arsa üzerine ayrık nizam halinde 3/B yapı sınıfına göre inşa edilmiş betonarme karkas binadır. Ana taşınmaz onaylı mimari projesine göre 1 bodrum + zemin + 4 normal kat + Çatı Arası Piyesinden oluşmaktadır. Binanın 1.bodrum katında spor odası ve toplantı odası bulunmaktadır. Zemin katta 2 adet dükkan ve bina girişi bulunmaktadır. 1. normal kat ile 4. normal kat aralığında her katta 2şer adet mesken bulunmakta olup yapıda toplam 10 adet bağımsız bölüm mevcuttur. Yapı girişi zemin kattan ve güney cepheden sağlanmakta olup, yapı giriş holü döşemesi, kat holleri döşemeleri, merdiven basamakları seramik kaplama, ile tüm bu hacimlerin duvarları plastik boyalıdır. Yapının tüm cepheleri boyalıdır. Binada 1 adet asansör bulunmaktadır.

Not: 01/04/2013 tarihli Yapı Kullanma İzin Belgesi bulunmaktadır.