COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Şişli Teşvikiye Mahallesinde 2+1 72m2 Daire

Vakıftan 2 + 1 72m2

Özellikler

Satıcı Vakıftan
Tapu no 13927
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 72m2
Ada 408
Parsel 16
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 49
Kat Sayısı 3
Ruhsat Tarihi 21/05/1971
Bulunduğu Kat -2
Bağımsız Bölüm 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Teşvikiye Mahallesi, Dutluk İçi Sokak, Erdinç Apartmanı, No:3, Daire: 2, Şişli / İstanbul

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz, bina girişine göre sağ yan cephe 2.bodrum katta konumlu 2 numaralı bağımsız bölümdür. Net 72m2 olup salon, 2 oda, mutfak, banyo, hol, antre ve balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Salon, odalar ve balkon zemini parke, mutfak, banyo, antre-hol zemini seramik kaplamadır. İç kapılar ahşap balkon kapısı ve pencereler PVC'dir. Taşınmaz bakımlı olup tadilata ihtiyacı yoktur. Taşınmazın tapu vasfı meskendir, halihazırda kiracısı bulunmaktadır.

Ana taşınmaz, 3 bodrum + zemin + 3 normal kat olmak üzere toplamda 7 katlıdır. Mimari projesine göre, 3.bodrum katta sığınak, kalorifer dairesi, kapıcı odası ve 1 daire, diğer katların her birinde 2’şer daire olmak üzere toplamda 13 bağımsız bölümden oluşmaktadır. Ana gayrimenkul bakımlı olup, dış cephe kaplaması sıva üzeri boya, dış kapı çelik+cam, kat sahanlıkları zemin kaplamaları karo mozaik, kat sahanlıkları duvar kaplamaları alçı sıva üzeri boya, merdiven korkulukları demir üzeri ahşap kaplamadır, Bina girişi, sokaktan binaya bakış istikametinde ön cephe 1.bodrum kattan sağlanmaktadır. Binada herhangi bir hasar bulunmamaktadır.

Yakın çevrede genellikle konut amaçlı kullanılan 5-8 katlı yapılaşmalar ile çeşitli oteller göze çarpmaktadır. Bölgede, sosyal yaşamın gerektirdiği ihtiyaçlar kısa mesafelerde karşılanabilmektedir. Yaya ve araç trafiğinin yoğunluk kazandığı Osmanbey metro durağına yaklaşık 1.2 km mesafededir. Nişantaşı olarak bilinen bölgeye yürüme mesafesindedir. Yakın çevrede Amerikan Hastanesi, Modus Hotel, Semsan Hotel, Marmara Temiz Hava Merkezi Müdürlüğü ve Nişantaşı Anadolu Lisesi vardır. 

Ulaşım: Taşınmaz, “Teşvikiye Mahallesi, Dutluk İçi Sokak, Erdinç Apartmanı, No:3, Daire: 2, Şişli / İstanbul” posta adresinde konumludur. Taşınmaza, Çağdaş Sokak’tan Dutluk İçi Sokağa katılım sağlanarak Büyük Çiftlik Sokak istikametinde yaklaşık 230 m gidilerek sağ kulvardan erişim sağlanır.

Not: Taşınmazın tapu vasfı meskendir, halihazırda kiracısı bulunmaktadır. 21.05.1971 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.


Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.