COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Silivri Sancaktepe Mahallesi'nde 3+1 96 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 96m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16108
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 96m2
Ada 171
Parsel 123
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kalorifer
Bina Yaşı 13
Kat Sayısı 5
Ruhsat Tarihi 11.09.2008
Bulunduğu Kat -1
Bağımsız Bölüm 3

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Sancaktepe Mahallesi, Altınçeşme Caddesi, Çağdaşkent sitesi no:68e, e5 blok kat:b, daire: 3 Silivri/İstanbul

Açıklama

Özellikler:  Bina girişi 1. bodrum kattan doğu cephesinden sağlanmaktadır. 3 Nolu bağımsız bölüm binanın 1. bodrum katında bina girişine sağ arka cephede yer almaktadır. Taşınmaz mimari projesine göre; antre, banyo, mutfak, 3 oda, wc-banyo, hacimlerinden oluşmakta olup 96 m2 alanlıdır, konu taşınmazın yer görüm işlemi dışarıdan yapılmış olup taşınmaz kat ve kattaki konum olarak projeye uygun fakat iç hacimler görülemediği için kullanım alanı ve mimari olarak projesiyle uyumluluğu tespit edilememiştir. Taşınmazın Silivri belediyesi imar müdürlüğü fiziken temin edilerek incelenen dosyası içerisinde herhangi bir olumsuz karar içeren belgeye rastlanmamıştır. Taşınmaza iç tadilat gerektirmektedir. 

Ana gayrimenkul blok nizamda betonarme yapı tarzında, açık otoparkı, çocuk oyun alanları ve açık yüzme havuzu bulunan 19 konut bloğundan oluşan Çağdaşkent sitesi içinde yer almaktadır. Taşınmaz parselin kuzey orta cephesinde aynı cepheden parsele bakıldığında sağdan 4. sırada yer alan e5 blokta konumludur. E-5 blok; bodrum, zemin ve 4 normal kat olmak üzere toplamda altı katlı inşa edilmiştir. Bloğun 1. bodrum katında, 3 adet daire ve sığınak (mahallinde bina girişi) zemin kat ve 4 adet normal katın her birinde 4er adet daire olmak üzere toplamda 23 adet bağımsız bölüm mevcuttur. Bina dış akrilik dış cephe boyalıdır.

Ulaşım: Taşınmaz Sancaktepe Mahallesi, Altınçeşme Caddesi, Çağdaşkent sitesi no:68e, e5 blok kat:b, daire: 3 Silivri/İstanbul konumludur. 

Not: 171 ada 123 parsel pasife alınarak 245 ada 8 parsel olmuştur. Taşınmazın 11.09.2008 tarihli yapı ruhsat kaydı bulunmaktadır. Tapuda Çanta-Fatih Mahallesinde kayıtlıdır. . Taşınmazın tapu kayıtlarında 3402 sayılı kanun beyanı bulunmakta olup beyanının bölge geneli ve kadastro paftalarının sayısallaştırması için konulduğu ve taşınmaza herhangi bir kısıtlamasının olmadığı öğrenilmiştir. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.