1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

İstanbul Silivri Pirimehmet Paşa Mahallesi'nde 155 m2 3+2 Daire

Bankadan 3 + 2 155m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15382
Oda Sayısı 3 + 2
Metre Kare 155m2
Ada 233
Parsel 3
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 6
Kat Sayısı 4
Ruhsat Tarihi 01/12/2014
Bulunduğu Kat 4
Bağımsız Bölüm 6

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Piri Mehmet Paşa Mahallesi, Yusuf Dibek Sokak, No:2, D:6 Silivri/İstanbu

Açıklama

Özellik: Taşınmaz zemin kattan güneybatı yönünden yapılan bina girişine göre katta tek daire konumunda yer alan meskendir. Taşınmaz projesinde ve yerinde brüt normal katı 95m2, çatı 45 m2 + 15m2 teras kullanım alanlı olup normal katı; 2 oda, salon, mutfak, 2 banyo, wc, hol ve balkon, çatı katı; salon, oda, banyo ve teras alanlarından oluşmaktadır. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir. Taşınmazın zemin döşemeleri, duvarlar, banyo ve mutfak dolapları bakımlıdır. Teras kapısının camı kırıktır. Taşınmazın basit tadilata ihtiyacı vardır. Taşınmazın iç merdiveni metaldir.

Taşınmazın bulunduğu bina 118,35 m² alanlı 233 Ada 3 parsel üzerinde yer almaktadır. Taşınmazın yer aldığı bina betonarme karkas inşaat tarzında, bitişik nizamda bodrum + zemin + 4 normal + çatı kat şeklinde toplam 7 kat olarak inşa edilmiştir. Bina girişi zemin katta güneybatı cephedeki girişle sağlanmaktadır. Binanın bodrum katında 1 adet daire; zemin katında 1 adet ofis ve bina girişi, diğer normal katlarda her katta 1'er daire olacak şekilde binada toplam 6 bağımsız bölüm bulunmaktadır. 4. normal katındaki daire dublekstir. Bina ana giriş bölümü, kat sahanlık zeminleri ve merdiven basamakları mermer kaplama, giriş bölümünde duvarları duvar boyası ile boyalıdır. Asansörü bulunmakta olup binanın dış cephesi dış cephe boyası ile boyalı, bina giriş kapısı alüminyum doğrama malzemeden imaldir. Isınma doğalgaz kombi sistemi ile sağlanmaktadır.

Ulaşım: Taşınmaz; İstanbul İli, Silivri İlçesi, Pirimehmet Paşa Mahallesi 233 Ada 3 Parsel üzerinde yer almaktadır. Taşınmaza ulaşabilmek için, Atatürk Caddesi üzerinden Sahil - Merkez Mahallesi yönünde ilerlerken taşınmaz bu yolun sağ kolunda bulunan Asımbey Sokak üzerinde yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölgede Atatürk Cadddesi ana arter niteliğinde olup toplu ulaşım araçları bu güzergahlardan geçmektedir. Yakın çevresi konut ve ticari kullanım fonksiyonlu gelişmiştir. Bölge yapılaşma karakteristiğini 5 - 7 katlı apartman tipi site içerisinde bulunan yapılar oluşturmaktadır. Bölgede Silivri Belediyesi, Çarşı Meydanı ve Turgut Reis İlköğretim Okulu gibi önemli nirengi noktaları bulunmaktadır. Planlı yapılaşmaya sahip bölgenin (yol, su, elektrik, doğalgaz, kanalizasyon) altyapısı tamamlanmıştır. Toplu taşıma araçları ile ulaşımı rahattır.

Not: 01/12/2014 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. 6306 sayılı kanun kapsamında riskli yapı olduğu belirtilmiştir.  3402 sayılı kanunun Ek-1. maddesi kapsamında sayısallaştırma çalışmalarına tabidir, halihazırdaki yapıyı etkilemez.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.