COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Sancaktepe Meclis Mahallesi'nde 2+1 69 m2 Daire

Bankadan 2 + 1 69m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 16914
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 69m2
Ada 530
Parsel 20
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 8
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 4

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Meclis Mah.Taner Sok.No:36 K:1 D:4 Sancaktepe/İstanbul

Açıklama

Özellikler: Mesken, 1.normal katta yer alan, 4 no'lu bağımsız bölümdür. Bina girişine göre ön ve sağ yan cephede konumludur. 69 m2 alana sahip olan mesken 2 oda, 1 salon, 1 mutfak, 1 balkon ve 1 banyo hacimlerinden oluşmaktadır.

Ana gayrimenkul 2013 yılında 233,18 m2 yüzölçümlü arsa üzerinde blok tipi, bitişik nizam, betonarme karkas yapı tarzda inşa edilmiştir. On cephesi ile Taner Sk.'a bakar. Bina sağ yan cepheden bitişik nizamlıdır. Onaylı mimari projesine göre, bodrum+zemin+3 normal kat+çatı kattan ibarettir. Bodrum katta 1 ve 2 nolu bağımsız bölümlere ait ait alanlar, zemin ve 3 normal katta 2 daireden binada toplam 8 bağ. bölüm bulunmaktadır. Binaya ön cepheden ve zemin kat seviyesinden girilir. Giriş zemini, sahanlık ve merdivenler mermer kaplıdır. Merdiven korkulukları alüminyumdur. Bina giriş kapısı cam alüminyum doğramadır. Dış cephesinde akrilik dış cephe boyası kullanılmıştır. Bina asansörlü değildir. Doğalgaz tesisatı mevcuttur. 

Ulaşım: Sancaktepe ilçesi, Şile Otobanı üzerinde Şile istikametinde yol alırken, Çekmeköy Madenler Kavşağı'nı geçince sağ kolda yer almaktadır. Sancaktepe ayrımına gelmeden, yaya üst geçidini geçer geçmez Peugeot Tekoto'nun sağından, güneye devam eden cadde Teraziler Cd.'dir. Teraziler Cd.'ni solda kesen ikinci cadde Cemal Gürsel Cd.'dir. Taner Sk., Cemal Gürsel Cd.'ni sağda kesen 2.yoldur. Taşınmazın ana gayrimenkulü, Taner Sk.'ın üzerinde sağ kolda 20 no'lu parselde 20 kapı numarası ile yer almaktadır. Muhit orta ve orta alt gelir grubu tarafından konut olarak tercih edilir. Ayrıca orta ve orta üst gelir grubuna hitap eden site yapılaşması yaygındır. San Belde Sitesi, DAP Şelale Premium, Sur Yapı Mahalle, Eksioglu Çamder vb. Şile Otoyolu ve Atatürk Cd.'nin alışveriş ve ulaşım olanaklarından faydalanır. Altyapı olanakları mevcuttur.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.