Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

İstanbul Pendik Çelik Plaza'da 91 m2 Cadde Cepheli Asma Katlı Dükkan

Bankadan 65m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
15719
Metre Kare:
65m2
Ada:
8691
Parsel:
11
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
10
Isıtma Sistemi:
Kombili
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
4
Bağımsız Bölüm:
11
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

FEVZİ ÇAKMAK Mahallesi., MUHSİN YAZICIOĞLU Caddesi., ÇELİK PLAZA No: 15/ 11, PENDİK / İSTANBUL

Uzman Görüşü

Taşınmazın iskanlı olması, ticari yoğunluğu olan bir cadde üzerinde yer alması, ulaşımın çeşitli ve kolay olması, Marmara Eğitim Araştırma hastanesi karşısında yer alması, cadde üzerinde 5 metrelik cephesi olması avantajlardır.

Açıklama

Portföyü %1,29 oranlı konut, %1,40 oranlı işyeri ve arsa kâr oranı avantajıyla teklif vererek avantajlı şekilde satın alabilirsiniz.

Özellikler: 11 numaralı bağımsız bölüm; projesinde zemin katında 43 m2, asma katı: 22 m2 alanlı olmak üzere toplam 65 m2 brüt alanlıdır. Dükkan ve WC hacimlerinden oluşmaktadır. 11 nolu Dükkan projeden farklı olarak asma katın yaklaşık 21 m2 uzatılarak tam kata çevrildiği ve apartman holünden 5 m2 lik alan dahil edildiği görülmüştür. Aykırılıklar tadilat ile düzeltilebilir niteliktedir. Mahallinde zemin kat 43 m2, asma kat: 48 m2 alanlı olup toplam 91 m2 dükkan, wc ve depo olarak kullanılmaktadır. Dükkanın cadde cephesi aynı olup, yaklaşık 5,00 m dir.

Taşınmazın konumlu olduğu bina; incelenen mimari projesine göre 3 bodrum + zemin + 4 normal kat olarak projelendirilmiştir. Mimari projesine göre binanın 3. bodrum katında kapalı otopark 2. bodrum katında depo, sığınak, 1. bodrum katında 9 adet dükkan, 2 adet bina girişi, binaya ait depo ve tesisat odası zemin katında 10 adet dükkan 1. normal katında 16 adet işyeri 2. normal katında 10 adet işyeri 3. normal katında 8 adet işyeri 4. normal katında 8 adet işyeri bulunmaktadır. Toplamda 61 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. 

Ulaşım: Pendik İlçesinin ana akslarından Marmara Eğitim Araştırma Hastanesine giden Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi üzerinde kuzey istikametinde ilerlenirken sol kolda kalan taşınmazın bulunduğu binaya ulaşılır. Taşınmaza özel araçla ulaşım sağlanabildiği gibi toplu taşıma araçları ile de ulaşım sağlanabilmektedir. Taşınmazın yakın çevresinde Marmara Eğitim Araştırma Hastanesi, Botaş Parkı, Gözdağı Sosyal Tesisleri yer almaktadır.

Not: 05.05.2010 tarihli, 246 nolu yeni yapı ruhsatı, 28.03.2014 tarihli, 210 nolu yapı kullanma izni bulunmaktadır. (Pendik Belediyesi İmar Müdürlüğü).Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.