COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Pendik Batı Mahallesinde 51 m2 Ofis

Bankadan 51m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 11934
Metre Kare 51m2
Ada 799
Parsel 13
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 28
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 4
Bağımsız Bölüm 60
Bulunduğu Kat 4

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Batı Mah. Hat Boyu cd. no:30 Zeynep İş Merkezi Kat:4 Büro No:60 Pendik /İSTANBUL uavt:2348548385

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaza, D-100 Karayolu üzerinden Pendik Kavşağından çıkılarak sırasıyla Adnan Menderes Bulvarı, Abdul Halik Renda Caddesi ve Hat Boyu Caddesi takiben ulaşmak mümkündür. Taşınmaz Hat Boyu Caddesi üzerinde 30 kapı nolu Zeynep İş Merkezi'nde konumludur. 

Özellikler: Büro hacminin zemini seramik kaplı, duvarları plastik boyalı, tavanların boyası dökülmüştür.ıslak hacimlerin zeminleri seramik, duvarları fayans kaplı, tavanları ise plastik boyalıdır. Giriş kapısı ahşaptan mamüldür. Pencere doğramaları alüminyum doğramadır.

Taşınmazın konumlandığı bina, 449 m yüz ölçümlü arsa üzerinde betonarme karkas tarzda inşa edilmiş olup bodrum,zemin ve 4 normal kat olmak üzere toplam 6 katlıdır. Mimari projeye göre bodrum katta; sığınak, kazan daire ve 15 adet dükkan, zemin katta; 16 adet dükkan ve bina girişi, diğer normal katların her birinde ise sekizer adet büro olmak üzere binada toplam 63 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Taşınmazın konumlandığı binanın ana girişi zemin kat seviyesindedir. Binanın dış cephesi sıva üzeri dış cephe boyalı, giriş kapılan demir doğrama, giriş zemini ve kat hollerin zeminleri mermer kaplama, duvarları ise plastik boyalıdır. Bina girişi yerinde projesine uygun olarak zemin kat seviyesindedir.

Not: 16/03/1994 tarihli Yapı Kullanma İzin Belgesi (iskan) bulunmaktadır.