COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Pendik Batı Mahallesinde 51 m2 Ofis

Bankadan 51m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 11934
Metre Kare 51m2
Ada 799
Parsel 13
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 28
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 4
İskan Tarihi 16/03/1994
Ruhsat Tarihi 05/06/1992
Bağımsız Bölüm 60
Bulunduğu Kat 4

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Batı Mah. Hat Boyu cd. no:30 Zeynep İş Merkezi Kat:4 Büro No:60 Pendik /İSTANBUL uavt:2348548385

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaza, D-100 Karayolu üzerinden Pendik Kavşağından çıkılarak sırasıyla Adnan Menderes Bulvarı, Abdul Halik Renda Caddesi ve Hat Boyu Caddesi takiben ulaşmak mümkündür. Taşınmaz Hat Boyu Caddesi üzerinde 30 kapı nolu Zeynep İş Merkezi'nde konumludur. 

Özellikler: Büro hacminin zemini seramik kaplı, duvarları plastik boyalı, tavanların boyası dökülmüştür.ıslak hacimlerin zeminleri seramik, duvarları fayans kaplı, tavanları ise plastik boyalıdır. Giriş kapısı ahşaptan mamüldür. Pencere doğramaları alüminyum doğramadır.

Taşınmazın konumlandığı bina, 449 m yüz ölçümlü arsa üzerinde betonarme karkas tarzda inşa edilmiş olup bodrum,zemin ve 4 normal kat olmak üzere toplam 6 katlıdır. Mimari projeye göre bodrum katta; sığınak, kazan daire ve 15 adet dükkan, zemin katta; 16 adet dükkan ve bina girişi, diğer normal katların her birinde ise sekizer adet büro olmak üzere binada toplam 63 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Taşınmazın konumlandığı binanın ana girişi zemin kat seviyesindedir. Binanın dış cephesi sıva üzeri dış cephe boyalı, giriş kapılan demir doğrama, giriş zemini ve kat hollerin zeminleri mermer kaplama, duvarları ise plastik boyalıdır. Bina girişi yerinde projesine uygun olarak zemin kat seviyesindedir.

Not: 16/03/1994 tarihli Yapı Kullanma İzin Belgesi (iskan) bulunmaktadır.


Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.