COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Maltepe Fındıklı Mahallesinde 1+1 Daire

Bankadan 1 + 1 55m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11952
Oda Sayısı 1 + 1
Metre Kare 55m2
Ada 15457
Parsel 14
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 7
Kat Sayısı 5
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm 5

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

İstanbul İli, Maltepe İlçesi, Fındıklı Mahallesi, Senem Sokak, Yiğit Hamza Apartmanı, No:28, K:Zemin, D:4, posta adresi.

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir süresinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Teklif vermeyi düşündüğünüz bu gayrimenkulün tapu devir işlemleri için net bir tarih verilememektedir. Kredi kullanacak olan üyelerimiz kredi ön onay aldıktan sonra kredi kullanıma başlatılmamasına önemle rica ederiz. 

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaz İstanbul İli, Maltepe İlçesi, Fındıklı Mahallesi, Senem Sokak, Yiğit Hamza Apartmanı, No:28, K:Zemin, D:4, posta adresinde yer almaktadır. Taşınmaza ulaşım için: Maltepe'nin önemli akslarından Gazi Mustafa Kemal Caddesi üzerinde sol tarafta bulunan Fındıklı İlk Okulu baz alınmak suretiyle batı istikametinde 250 m devam edilerek sağa Çınar Caddesine ulaşılır. Bu cadde üzerinde ise 235 metre kadar ilerlenerek sola Senem Sokağa girilir. Taşınmaz bu sokak üzerinde sol tarafta 28 dış kapı numaralı binanın Zemin katında yer almaktadır. 

Özellikler: Taşınmaz 4 nolu bağımsız bölüm Senem Sokak üzerinden ve kuzey cepheden sağlanan bina girişine göre sağ yan cephede yer alan kuzey, güney ve batı yönlerinde konumlu dairedir. 4 no'lu bağımsız alanı yaklaşık 55 m2 olup salon, oda, mutfak 1 banyo ve wc bölümlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir.
Ana taşınmaz 1 bodrum kat + zemin kat + 3 normal kattan oluşmaktadır. 1. Bodrum Katta; 2 adet daire ve bina girişi, zemin katta ve normal katlarda her katta 2'şer adet mesken olmak üzere 10 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi Senem Sokak üzerinden ve kuzey cepheden 1.bodrum kat seviyesinden sağlanmaktadır. Bina içerinde 1 adet merdiven ve 1 adet asansör bulunmaktadır. Bina giriş kapısı cam doğramadır. Bina dış cephesi akrilik esaslı dış cephe boyası ile boyalıdır. Pencerelerin etrafında dekoratif amaçlı söve uygulaması yapılmıştır. Bina giriş zemini holü, merdiven sahanlık ve basamakları mermer kaplama olup merdiven korkulukları alüminyum doğramadır.