1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

İstanbul Küçükçekmece Kanarya Mahallesi'nde 5+2 Dubleks Daire

Bankadan 5 + 2 164m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17946
Oda Sayısı 5 + 2
Metre Kare 164m2
Ada 0
Parsel 8869
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 7
Kat Sayısı 3
Ruhsat Tarihi 07/11/2014
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 19

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kanarya Mahallesi Bülbül Sokak No:29 K:3 D:19 Küçükçekmece/İstanbul

Uzman Görüşü

Taşınmazın iskanlı olması, konumunun merkezi olması, bakımlı olması, ulaşımının kolay ve çeşitli olması, 164 m2 kullanım alanına sahip olması, yakın çevresinde Mustafa Kemal Marmaray durağı, Kanarya ilkokulu, Tepeüstü Tevhit Cami, Küçükçekmece gölünün bulunması avantajıdır. 

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz 19 nolu bağımsız bölüm 3.normal katta bina girişine göre ön-sağ tarafta yer alan dubleks dairedir. Taşınmazın projesine göre normal katı Salon,2 oda, mutfak, balkon, banyo, antre hacimlerinden oluşmakta olup brüt:95m2, çatı katı Salon,3 oda, duş, antre, teras: 12m2 hacimlerinden oluşmakta olup brüt:69m2 alanlıdır. Toplamda brüt:164m2 alanlıdır. Tapu vasfı Çatı Arası Piyesli Daire'dir.

Ana taşınmaz tapu kayıtlarına göre İstanbul İli, Küçükçekmece İlçesi, Küçükçekmece Mahallesinde 567,47 m2 yüz ölçüme sahip 8869 parsel üzerinde konumlu bina 3 bodrum, zemin, 3 normal ve çatı kat olmak üzere toplamda 8 katlıdır. 3.bodrum katta otopark, 2.bodrum katta 2 adet dükkan, sığınak, 1.bodrum, zemin ve normal katlarda 4'er adet daire olmak üzere toplamda 22 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. Bina girişi 2.bodrum kat seviyesinden Bülbül sokaktan sağlanmaktadır. Binanın dış cephesi sıva üzeri dış cephe boyası ile boyalıdır. Camlı demir profilden mamul bina giriş kapısı bulunan taşınmazın merdivenleri mermer kaplamalı beton merdivendir. Merdiven korkulukları demir malzemeden mamuldür.

Ulaşım: İstanbul ili, Küçükçekmece İlçesi, Kanarya Mahallesi, Bülbül Sokak, No:29'de yer alan binanın 3.normal katındaki 19 bağımsız bölüm numaralı dubleks dairedir. Taşınmaza ulaşım için çevrece bilinen İstasyon Caddesinden Halkalı istikametinde yaklaşık 250m kadar ilerledikten sonra sola Güvercin Caddesine dönülüp cadde üzerinde yaklaşık 50m kadar ilerledikten sonra sağ tarafta taşınmazın konumlu olduğu Bülbül Sokağa ulaşılır. Taşınmazın yakın çevresinde Mustafa Kemal Marmaray durağı, Kanarya ilkokulu, Tepeüstü Tevhit Cami, Küçükçekmece gölü konumludur. Konumlandığı bölge ulaşım imkânları açısından yeterli düzeydedir. Toplu taşıma araçları kullanılarak ulaşım sağlanabilmektedir. Altyapı hizmetlerinden istifadesi tamdır.

Not: 07/11/2014 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. Taşınmaz tapuda Küçükçekmece Mahallesi'nde kayıtlıdır. Tapu vasfı Çatı Arası Piyesli Daire'dir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.