COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Kağıthane Çağlayan Mahallesinde 4+1 Dubleks Daire

Bankadan 4 + 1 126m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11473
Oda Sayısı 4 + 1
Metre Kare 126m2
Ada 5831
Parsel 13
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 6
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 14

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Çağlayan Mahallesi, Bahar Sokak, No: 17/14 ( B.B. No: 14 ) Kağıthane/ĠSTANBUL

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz parselin güney batı cephesinde yer almakta olup 3. normal kat seviyesindedir. 3. normal katında 2 oda, salon, antre, banyo, mutfak ve balkon hacimleri bulunmakta olup brüt 77 m², çatı piyesi katında ise 2 oda ve banyo hacimlerinden oluşmakta olup brüt 49 m² + 10 m² teras alanı bulunmaktadır.  Taşınmazın; oda, salon, antre hacimleri laminat parke, mutfak, banyo ve balkon hacimleri seramik ile kaplıdır. Mutfak alanında profil kapak mutfak dolapları ile laminat tezgah, banyo alanında, küçük lavabo ile duşakabin bulunmaktadır. Dairenin mahallinde yapılan incelemelerinde, tadilat ihtiyacının bulunmadığı görülmüştür.
Ana gayrimenkul : 1 bodrum kat + zemin kat + 3 normal kat + çatı piyesi olmak üzere toplam 6 kattan oluşmaktadır. Binanın 1. bodrum 
katında 2 adet daire ve teknik hacimler, zemin katında 3 adet daire ve binanın ana girişi, normal katların her birinde 3'er adet daire olmak üzere binada toplam 14 bağımsız bölüm yer almaktadır. ( 3.kat daireler Ç.A.P. Dairelerdir.) Binanın ana girişi parselin güney doğu cephesinden düzenlenmiş olup zemin kat seviyesindedir. Bina içerisinde 1 adet asansör bulunmaktadır. Binanın giriş kapısı çelik, ortak alanlar mermer, merdiven korkulukları pvc doğramadır. Binanın dış cephesi sıva üzeri dekoratif dış cephe kaplaması ile kaplıdır.
Ulaşım: Kağıthane, 
İmrahor Caddesi üzerinden Çağlayan Mahallesi'ne doğru devam ederken Develi Sokak'a giriş yapılır. Sokak üzerinden Kent Caddesi'ne ve Yıldızhan Caddesi'ne dönüş yapılarak Rümeysa Sokak'a giriş yapılır. Sokak üzerinden Bahar Sokak'a bağlanılarak konu mülke erişim sağlanmaktadır. Gayrimenkule ulaşım, özel araçlar ve toplu taşıma ile sağlanmaktadır. Bölgede zemin katlar ticari, üst katlar konut kullanımlı münferit apartmanlar yer almaktadır. Taşınmaza yakın konumda, İstanbul Adalet Sarayı, Karadeniz Holding, Kağıthane İlçe Nüfus Müdürlüğü, Axis AVM ve Kağıthane Caddesi yer almaktadır. Bölgenin doluluk oranı %90-%95 civarındadır. Bölgede bir çok konut ve ticari kullanımlı münferit bina yer almakta olup, bölge orta gelir grubu tarafından tercih edilen zemin katlar ticari, üst katlar konut kullanımlı mülklerden oluşmaktadır.
Not: 10.11.2016 tarihli yapı kullanım izni bulunmaktadır.