1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

İstanbul Kadıköy Sakız Ağacı Konutları'nda 120 m2 Dubleks Daire

Bankadan 2 + 1 120m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17916
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 120m2
Ada 1333
Parsel 3
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 8
Kat Sayısı 15
İskan Tarihi 26.03.2018
Ruhsat Tarihi 19.06.2013
Bulunduğu Kat 5
Bağımsız Bölüm C Blok-14

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Bostancı Mahallesi, Kocayol Caddesi, Sakız Ağacı konutları, No: 18 Kat: 4­5 Daire:14 Kadıköy / İstanbul

Uzman Görüşü

Taşınmaz iskanlı, merkezi konumda, deprem yönetmeliği sonrası inşa edimiş, Şemsettin Günaltun Caddesine yakın konumda Koca Yol Caddesine cepheli ulaşım imkanları çok iyi çift asansörlü yangın merdivenli Yeni lüks binada otoparklı, asansörlü, açık havuzlu, spor salonlu ve brüt 120 m2 ara kat dubleks olması sebebiyle avantajlıdır.

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz C Blok 4. ve 5. normal katta konumlu dubleks meskendir. Projesine göre 4.normal katta antre, salon, mutfak, WC ve balkon hacimlerinden oluşmakta olup brüt 60 m2 kullanım alanına, 5.normal katta 2 adet yatak odası, kiler ve banyo hacimlerinden oluşmakta olup brüt 60 m2 kullanım alanına sahiptir. Taşınmazın toplamda 120 m2 alanlı olarak projelendirilmiştir. 

Bina dış cephesi sıva üzeri dış cephe kaplama şeklindedir. Bina girişinde özel güvenlik, parsel içinde açık yüzme havuzu, spor salonu ve katlarda kat bahçeleri mevcuttur

2.917.78 m2 yüzölçümlü 1333 ada 3 numaralı parsel üzerine toplamda 18 katlı betonarme yapıda bina inşa edilmiştir. Parsel içinde yer alan eski eser A Blok, müştemilatı B Blok olarak adlandırılmış olup, değerleme konusu taşınmaz C Blokta konumludur. Parsel batı yönden Kocayol Caddesine, güneybatı yönden Kurukuyu Sokağa, diğer yönlerden ise komşu parsellere cephelidir. Projesine göre bina 2 bodrum + zemin + 15 normal kat düzenindedir. Bina toplamda 18 kattan oluşmaktadır. Projesine göre 2. bodrum katta 17 araçlık otopark ,sığınak ve depo, 1.bodrum katta 17 araçlık otopark, su deposu, fitness salonu, elektrik odası, zemin katta 3 adet mesken ve bina girişi, normal katlarda muhtelif sayıda meskenler olmak üzere bina üzerinde toplamda 47 adet bağımsız bölüm yer almaktadır. Binaya girişi projesinde ve mahalde zemin kat batı cepheden sağlanmaktadır. Bina dış cephesi sıva üzeri dış cephe kaplama şeklindedir. Bina girişinde özel güvenlik, parsel içinde açık yüzme havuzu, spor salonu ve katlarda kat bahçeleri mevcuttur.

Ulaşım: Taşınmaz, İstanbul İli, Kadıköy İlçesi, Bostancı Mahallesi, Kocayol Caddesi, Sakız Ağacı konutları, No: 18 Daire:14 açık posta adresinde yer almaktadır. Ana taşınmaza ulaşım için bölgenin ana arterlerinden olan E80 yan yolu üzerinden kuzeydoğu yöne (Bostancı istikametine) doğru ilerlenirken, sağa doğru Kocayol Caddesine girilir, yaklaşık 850 metre ilerlenir ve sol tarafta 18 kapı numaralı konu taşınmaza ulaşılır. Konu taşınmaz batı cepheden Kocayol Caddesine, güneybatı cepheden ise Kurukuyu Sokağa cephelidir. Taşınmazın yakın çevresinde eski yeni 5­15 katlı zemin katları dükkan, atölye normal katları ise mesken kullanımlı betonarme tarzda eski ve yeni binalar bulunmaktadır. Taşınmazın çevresinde Melih İsfendiyar İlkokulu, Central Hospital Hastahanesi ve Prof. Dr. Ali Nihat Tarlan Caddesi yer almaktadır.

Not: 19.06.2013 tarih 121­13­C sayılı yeni yapı ruhsatı ve 26.03.2018 tarih 2018/27 sayılı yapı kullanma izin belgesi(iskanı)bulunmaktadır.  Parselde tescilli eski eser bina ve tescilli ağaç bulunduğundan Kültür Varlıklarını Koruma Bölge Kurulundan görüş alınmadan uygulama yapılamamaktadır. Güncel durumu ilgili belediyesinden öğrenebilirsiniz.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.