Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Kadıköy Sahrayıcedit Mahallesinde Hisseli Daire

Şirketten 2 + 1 13m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
10682
Oda Sayısı:
2 + 1
Metre Kare:
13m2
Ada:
3161
Parsel:
165
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
3/16
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
26
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
11
Ruhsat Tarihi:
28/03/1994
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
11
Bağımsız Bölüm:
47

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Sahrayıcedit Mahallesi, Halk Sokak, Gül Apartmanı, No:42 Kat: 11, D: 47 Kadıköy/İSTANBUL

Uzman Görüşü

Merkezi noktada konumlanması, ulaşım imkânlarının çeşitliliği, altyapı hizmetlerinden eksiksiz faydalanması, ticari açıdan değerli bir bulvarda olmasının yanı sıra E5 yanyola ve metro güzergahına yakın cepheli olması taşınmazın avantajlarıdır.

Açıklama

Özellikler: 47 bağımsız bölüm numaralı taşınmaz, binanın 11.normal katında, bina ana girişine göre sol arka kolda yer almaktadır. Taşınmaz mimari projesine göre; antre, hol, salon, 2 adet oda, mutfak, banyo, wc, 2 adet balkon hacimlerinden oluşmakta olup, toplam brüt 70 m2 kullanım alanına sahiptir. Taşınmazın 3/16 hissesi satılıktır. 

Ana taşınmaz ayrık nizamda betonarme karkas yapı tarzında A, B ve C Blok olmak üzere üç adet bloktan oluşmaktadır. Taşınmazın yer aldığı A blok; bodrum + zemin + 11 normal katlı olarak inşa edilmiştir. Projesine göre; bodrum katta; sığınak, su deposu, kazan dairesi ile zemin katta dükkan fonksiyonlu alanlar bulunmaktadır. Bina girişi projesine uygun olarak zemin kattan kuzey cepheden sağlanmaktadır. Taşınmaz içerisinde 2 adet asansör bulunmaktadır.

Bölge Anadolu yakasının Merkezi İş Alanlarından olup, yakın çevresinde taşınmazın konumlu olduğu iş merkezleri ile benzer özellikler gösteren plazaların yanı sıra 15/20 yıllık konut amaçlı olarak kullanılan yapılar yer almaktadır. Taşınmaz D100 karayolu yan yoluna cepheli durumda olup, Göztepe Kavşağı ile Kozyatağı kavşağı arasında yer almaktadırlar, Taşınmazın konumlu oldukları noktada ayrıca D100 karayoluna direkt bağlantıyı sağlayan kavşak mevcuttur. Taşınmaz yeni açılan metro güzergahında yer almakta olup, önlerinde Yenisahra durağı bulunmaktadır. Taşınmaza ulaşım özel ve toplu taşım araçları ile rahatlıkla sağlanabilmektedir. 

Not: 28.03.1994 tarihli Yapı Ruhsatı bulunmaktadır. Hisseli gayrimenkullerde diğer hissedarlara ilişkin ön alım hakkı süresi maliklere tebliğ edilmesinden 3 ay sonra sona ermektedir, alıcı hisseli gayrimenkullerdeki hukuki süreçleri bilerek teklif vermeyi kabul eder.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Teklifin değerlendirme sonucu (onay/red) ortalama 3 - 4 hafta sürede, satıcı tarafından gelmektedir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.