Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

İstanbul Kadıköy Sahrayıcedit Mahallesinde Hisseli Daire

Şirketten 2 + 1 13m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
10682
Oda Sayısı:
2 + 1
Metre Kare:
13m2
Ada:
3161
Parsel:
165
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
3/16
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
26
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
11
Ruhsat Tarihi:
28/03/1994
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
11
Bağımsız Bölüm:
47

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Sahrayıcedit Mahallesi, Halk Sokak, Gül Apartmanı, No:42 Kat: 11, D: 47 Kadıköy/İSTANBUL

Uzman Görüşü

Merkezi noktada konumlanması, ulaşım imkânlarının çeşitliliği, altyapı hizmetlerinden eksiksiz faydalanması, ticari açıdan değerli bir bulvarda olmasının yanı sıra E5 yanyola ve metro güzergahına yakın cepheli olması taşınmazın avantajlarıdır.

Açıklama

Özellikler: 47 bağımsız bölüm numaralı taşınmaz, binanın 11.normal katında, bina ana girişine göre sol arka kolda yer almaktadır. Taşınmaz mimari projesine göre; antre, hol, salon, 2 adet oda, mutfak, banyo, wc, 2 adet balkon hacimlerinden oluşmakta olup, toplam brüt 70 m2 kullanım alanına sahiptir. Taşınmazın 3/16 hissesi satılıktır. 

Ana taşınmaz ayrık nizamda betonarme karkas yapı tarzında A, B ve C Blok olmak üzere üç adet bloktan oluşmaktadır. Taşınmazın yer aldığı A blok; bodrum + zemin + 11 normal katlı olarak inşa edilmiştir. Projesine göre; bodrum katta; sığınak, su deposu, kazan dairesi ile zemin katta dükkan fonksiyonlu alanlar bulunmaktadır. Bina girişi projesine uygun olarak zemin kattan kuzey cepheden sağlanmaktadır. Taşınmaz içerisinde 2 adet asansör bulunmaktadır.

Bölge Anadolu yakasının Merkezi İş Alanlarından olup, yakın çevresinde taşınmazın konumlu olduğu iş merkezleri ile benzer özellikler gösteren plazaların yanı sıra 15/20 yıllık konut amaçlı olarak kullanılan yapılar yer almaktadır. Taşınmaz D100 karayolu yan yoluna cepheli durumda olup, Göztepe Kavşağı ile Kozyatağı kavşağı arasında yer almaktadırlar, Taşınmazın konumlu oldukları noktada ayrıca D100 karayoluna direkt bağlantıyı sağlayan kavşak mevcuttur. Taşınmaz yeni açılan metro güzergahında yer almakta olup, önlerinde Yenisahra durağı bulunmaktadır. Taşınmaza ulaşım özel ve toplu taşım araçları ile rahatlıkla sağlanabilmektedir. 

Not: 28.03.1994 tarihli Yapı Ruhsatı bulunmaktadır. Hisseli gayrimenkullerde diğer hissedarlara ilişkin ön alım hakkı süresi maliklere tebliğ edilmesinden 3 ay sonra sona ermektedir, alıcı hisseli gayrimenkullerdeki hukuki süreçleri bilerek teklif vermeyi kabul eder.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.