1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

İstanbul Kadıköy Merdivenköy Mahallesinde 3+1 Daire

Vakıftan 3 + 1 85m2

Özellikler

Satıcı Vakıftan
Tapu no 9219
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 85m2
Ada 1175
Parsel 143
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 35
Kat Sayısı 8
İskan Tarihi 17/12/1987
Ruhsat Tarihi 24/05/1985
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Merdivenköy Mahallesi, Tümer Sokak, Gökay Apartmanı, No:1 Kat: zemin, D:1 Kadıköy/ İstanbul

Uzman Görüşü

Taşınmazın iskanlı olması, ulaşım ve erişilebilirliğinin yüksek olması, D-100 karayoluna yakın konumda olması avantajlarıdır.

Açıklama

Ulaşım : Kadıköy-Maltepe istikametinde D-100 karayolu üzerinde ilerlenirken Göztepe Köprülü Kavşağı'nın oradan sağ tarafa Bahriyeli Sokak'a sapılır, sokak üzerinde ilk sağ kolda yer alan Muhtar Kadir Kuruçay Sokak'a geçilir, sokak üzerinde yaklaşık 375 m ilerledikten sonra sol tarafta yer alan Barbaros Sokak üzerinden Tümer Sokak'a dönülerek taşınmaza ulaşım sağlanmış olur. Taşınmaz Tümer Sokak üzerinde konumlanmıştır. Bölgenin teknik alt yapısı tamamlanmış olup, kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır. Sosyo-ekonomik yönden orta ve üst düzey gelir grubunun mesken olarak tercih ettiği yerleşim birimidir. Taşınmazın yakın çevresinde benzer özellikte konut binalar bulunmaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde; Mustafa Saffet Anadolu Lisesi, Onikiler Camii ve 29 Ekim İlk Okulu yer almaktadır. Toplu taşıma araçları ile ulaşım mümkün ve kolaydır. Salon hacminin penceresi bakımsız ve deforme olmuş durumdadır. Taşınmazın temizliğe ihtiyacı vardır.
Özellikler:  1 nolu bağımsız bölüm binanın zemin katında bina girişine göre sol ve ön cephede 
yer almaktadır. Taşınmaz projesinde brüt alanı 84 m²dir. Projesinden farklı olarak mahallinde balkon alanı 1 m² büyütülmüştür. Mahallinde brüt alanı 85 m²dir. Taşınmaz projesinde salon, 3 oda, banyo, mutfak, antre, hol ve 3 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Salon ve odaların zemini laminat parke kaplı, duvarları saten boyalıdır. Hol ve mutfak alanı seramik kaplı, duvarları saten boyalıdır. Banyo alanının zemin ve duvarları seramik kaplıdır. Mutfakta lamine tezgahlı modüler mutfak dolapları mevcuttur. Banyo içerisinde lavabo, klozet ve küvet mevcuttur. Taşınmazın ısınması merkezi sistem kaloriferle sağlanmaktadır. Pencere doğramaları, iç kapılar ve dış kapı ahşap tipidir.
1.642,00 m² alanlı, 1175 ada, 143 nolu parsel üzerinde kurulu olan ana gayrimenkul onaylı mimari 
projesine ve vaziyet planına göre, ayrık nizamda inşa edilmiştir. Ana gayrimenkul bodrum, zemin ve 8 normal kattan oluşmaktadır. Onaylı mimari projesine göre bodrum katında sığınak, bina ortak alanları ve kapıcı dairesi, zemin kat dahil olmak üzere normal katın her birinde 4‟er adet meskenden toplam 36 adet bağımsız bölüm yer almaktadır. Binanın giriş, sahanlık ve merdivenleri granit kaplı, duvarları duvar kağıdı ile kaplıdır. Binada 2 adet asansör mevcuttur. Binaya giriş zemin kattan (Tümer Sokak tarafından) sağlanmaktadır.
Not:  24.05.1985 tarihli yapı ruhsatı ve 17.12.1987 tarihli yapı kullanma izin belgesi (iskanı)mevcuttur.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.