COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Kadıköy Merdivenköy Mahallesinde 3+1 Daire

Vakıftan 3 + 1 85m2

Özellikler

Satıcı Vakıftan
Tapu no 9219
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 85m2
Ada 1175
Parsel 143
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 33
Kat Sayısı 8
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Merdivenköy Mahallesi, Tümer Sokak, Gökay Apartmanı, No:1 Kat: zemin, D:1 Kadıköy/ İstanbul

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir işlemlerinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Kredi kullanarak satın alacağınız gayrimenkul için tapu devir işlemlerinde satıcı kurumuma ödeme yapılırken mutlaka bloke çek ile yapılması gerekmektedir. Kredi kullanacağınız banka şubesindeki yetkili personeline bloke çek ile işlem yapılacağını dair teyid alarak işlemlere başlatmanız gerekmektedir.

Açıklama

Ulaşım : Kadıköy-Maltepe istikametinde D-100 karayolu üzerinde ilerlenirken Göztepe Köprülü Kavşağı'nın oradan sağ tarafa Bahriyeli Sokak'a sapılır, sokak üzerinde ilk sağ kolda yer alan Muhtar Kadir Kuruçay Sokak'a geçilir, sokak üzerinde yaklaşık 375 m ilerledikten sonra sol tarafta yer alan Barbaros Sokak üzerinden Tümer Sokak'a dönülerek taşınmaza ulaşım sağlanmış olur. Taşınmaz Tümer Sokak üzerinde konumlanmıştır. Bölgenin teknik alt yapısı tamamlanmış olup, kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır. Sosyo-ekonomik yönden orta ve üst düzey gelir grubunun mesken olarak tercih ettiği yerleşim birimidir. Taşınmazın yakın çevresinde benzer özellikte konut binalar bulunmaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde; Mustafa Saffet Anadolu Lisesi, Onikiler Camii ve 29 Ekim İlk Okulu yer almaktadır. Toplu taşıma araçları ile ulaşım mümkün ve kolaydır.
Özellikler:  1 nolu bağımsız bölüm binanın zemin katında bina girişine göre sol ve ön cephede 
yer almaktadır. Taşınmaz projesinde brüt alanı 84 m²dir. Projesinden farklı olarak mahallinde balkon alanı 1 m² büyütülmüştür. Mahallinde brüt alanı 85 m²dir. Taşınmaz projesinde salon, 3 oda, banyo, mutfak, antre, hol ve 3 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Salon ve odaların zemini laminat parke kaplı, duvarları saten boyalıdır. Hol ve mutfak alanı seramik kaplı, duvarları saten boyalıdır. Banyo alanının zemin ve duvarları seramik kaplıdır. Mutfakta lamine tezgahlı modüler mutfak dolapları mevcuttur. Banyo içerisinde lavabo, klozet ve küvet mevcuttur. Taşınmazın ısınması merkezi sistem kaloriferle sağlanmaktadır. Pencere doğramaları, iç kapılar ve dış kapı ahşap tipidir.
1.642,00 m² alanlı, 1175 ada, 143 nolu parsel üzerinde kurulu olan ana gayrimenkul onaylı mimari 
projesine ve vaziyet planına göre, ayrık nizamda inşa edilmiştir. Ana gayrimenkul bodrum, zemin ve 8 normal kattan oluşmaktadır. Onaylı mimari projesine göre bodrum katında sığınak, bina ortak alanları ve kapıcı dairesi, zemin kat dahil olmak üzere normal katın her birinde 4‟er adet meskenden toplam 36 adet bağımsız bölüm yer almaktadır. Binanın giriş, sahanlık ve merdivenleri granit kaplı, duvarları duvar kağıdı ile kaplıdır. Binada 2 adet asansör mevcuttur. Binaya giriş zemin kattan (Tümer Sokak tarafından) sağlanmaktadır.
Not: 17.12.1987 tarihli yapı kullanma izin belgesi mevcuttur.