1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

İstanbul Kadıköy Feneryolu Mahallesi'nde 3+1 Daire (1419)

Bankadan 3 + 1 98m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17998
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 98m2
Ada 589
Parsel 6
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 8
Kat Sayısı 8
Bulunduğu Kat 7
Bağımsız Bölüm 15

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Feneryolu Mah., Fener Sok., No: 12 D:15 Kadıköy / İSTANBUL

Açıklama

Özellikler: Mimari projesine göre taşınmaz; yapının 7. Normal katında, bina girişine göre sol cephede konumlu 15 nolu bağımsız bölüm olan konuttur. Taşınmaz; salon+ mutfak+ 3 yatak odası+ 2 banyo+ antre+ balkon hacimlerinden oluşmak üzere yaklaşık 98 m2 kullanım alanlıdır. Isınma sistemi kombidir. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir. İçerisinde kiracı vardır.

Ana taşınmaz, 589 ada, 6 Parsel nolu 930.77 m² parsel alanlı arsa üzerinde yer almaktadır. Mahallinde parsel üzerinde ayrık nizam inşa edilmiş tek blok yer almaktadır. Yapı; bodrum kat+ zemin kat+ 8 normal kattan oluşmaktadır. Yapının bodrum katında; su deposu, otopark, sığınak, jeneratör odası, zemin katında; 2 konut ve bina girişi, 1-7 arası normal katların her birinde 2 şer konut, 8. Normal katında; çatı piyesli 2 konut yer almaktadır Bina dış kapısı camlı alüminyum-ahşap doğramadır. Bina dış cephesi yer yer dış cephe kaplaması ile kaplı, yer yer dış cephe boyası ile boyalıdır. Binada asansör, açık otopark ve peyzaj düzenlemesi bulunmaktadır. Bina genel olarak bakımlı durumdadır.

Ulaşım: Feneryolu Mah. Fenerli Ahmet Sok. Fener Apt. No: 12 / 15 Kadıköy / İstanbul posta adresinde yer almaktadır. Taşınmaz bölgenin önemli ulaşım akslarından Fahrettin Kerim Gökay Caddesi, Bağdat Caddesi gibi caddelere yakın konumda yer almaktadır. Taşınmaza ulaşım; Fahrettin Kerim Gökay Caddesinden Feneryolu Sokağa oradan da Fenerli Ahmet Sokağa dönüldüğünde Cami yanında bulunan köşe parsele ulaşılarak sağlanmaktadır. Taşınmaz; Marmara Üniversitesi, Feneryolu Metro İstasyonu gibi merkezi gibi nirengi noktalarına yakın konumda yer almaktadır. Taşınmaz çevresinde benzer şekilde müstakil olarak ayrık nizam inşa edilmiş 8-15 katlı konut ya da konut altı ticaret fonksiyonlu yapılar ağırlıklı olarak yer almaktadır. Bölgede alt yapı sorun ve eksiği bulunmamaktadır. Taşınmaza toplu taşıma ile ulaşım mevcuttur. Taşınmaza toplu taşıma ile ulaşım mevcut olup planlı yapılaşmaya sahip bölgenin (yol, su, elektrik, doğalgaz, kanalizasyon) altyapısı tamamlanmıştır. 

Not: Taşınmaz tapuda Tuglacıbaşı Mahallesi'nde kayıtlıdır. İçerisinde kiracı vardır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.