COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Çekmeköy Vira Taşdelen Sitesi'nde 2+1 84 m2 Daire

Bankadan 2 + 1 84m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 16733
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 84m2
Ada 0
Parsel 991
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 7
Kat Sayısı 6
İskan Tarihi 20.01.2017
Ruhsat Tarihi 14.10.2014
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm A blok-3

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Güngören Mahallesi, Sultan Nigar Sokak, Vira Taşdelen Sitesi Bina No: 3-7A A blok Kat:3 D: 5 ve 6 ÇEKMEKÖY / İSTANBUL

Açıklama

Özellikler: 3 nolu bağımsız bölüm onaylı tadilat projesine göre 2.normal katta olup bina girişine ön tarafta yer almaktadır. Projesine göre daire; Salon, antre, mutfak, 2 oda, 2 banyo ve balkon hacminden oluşmakta olup 2+1 tipte brüt 84 m2 alanlıdır. Planlama Özellikleri: Tasdikli mimari projesine göre 3 no.lu bağımsız bölüm 84 m2’dir. Projesine göre daire, antre, mutfak, salon, 2 odası, hol, banyo, duş, wc ve 1 balkon yer almaktadır. Gayrimenkulün katı, kattaki konumu ve alanının onaylı mimari projesi ile uyumlu olduğu tespit edilmiştir. 

Dekorasyon Özellikleri: Konu dairenin salon ve oda yer döşemeleri laminant parke, diğer mekanların yer döşemeleri seramiktir. Daire giriş kapısı çelik, iç kapıları ahşap panel kapı, pencere doğramaları ısıcamlı pvc’dir. Mutfak dolapları laminat olup tezgahı granittir. Banyoda lavabonun içine monte edildiği lake dolaplar, duşakabin ve klozet yer almaktadır. Doğalgaz kombili ısıtma sistemi olan dairede radyatörler paneldir. Daire site içindeki diğer binalara ve açık havuza doğru bakmaktadır.

Taşınmazın yer aldığı bina; 2456,89 m2 yüzölçümlü Betonarme karkas yapı tarzında; 3bodrum + zemin+ 6 normal kat olmak üzere toplam 10 katlı ve 13 bağımsız bölümden oluşmaktadır. Onaylı tadilat projesine göre Taşınmazın 3.bodrum katında; otopark, jeneratör odası ve su deposu, 2.bodrum katta otopark ve sığınak, 1.bodrum katta bina girişi ve Zemin katta yer alan dükkana ait depo, zemin katta 1 adet bodrum katta deposu olan dükkan, 1.normal kat ila 6.normal katlarda 2’şer daire olmak üzere toplam 13 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi Site içerisinden 1.bodrum kat seviyesinden sağlanmaktadır. Ana gayrimenkulün girişi, cephe alınan Sultan Nigar Sokağa bakan ön cepheden verilmiştir. Asansörlü binanın giriş ve merdiven holleri ile merdiven basamakları mermer olup bina giriş kapısı ve merdiven korkulukları alüminyum doğrama olarak imal edilmiştir.

Ulaşım: Taşınmaz, İstanbul İli, Çekmeköy İlçesi, Güngören Mahallesi, Sultan Nigar Sokak, Vira Taşdelen Sitesi, Bina No: 37A , A blok, Kat: 2, D:3 posta adresinde konumludur. Taşınmaza ulaşım için: Bölgenin işlek Caddelerinden olan Turgut Özal Caddesi üzerinde Çekmeköy istikametinde gidilirken Şile otoyoluna girmeden sol yandan taşınmazında yer aldığı Sokak olan Sultan Nigar Sokağa girilir. Taşınmazın bulunduğu site 50 m. kadar ileride sol kolda kalmaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde; Lunapark, Hz. Hüseyin Cami ve Sevi Ağacı anaokulu bulunmaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölge orta gelir düzeyince tercih edilmektedir. Toplu taşıma araçlarından yararlanılabilir, ulaşımı kolay bir konumdadır. Bölgenin alt yapısı tamamlanmış olup kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır.

Not: 14.10.2014 tarih, 2014/10564 numaralı Yeni Yapı Ruhsatı ve 20.01.2017 tarih, 2016/13391 numaralı Yapı Kullanma İzin Belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.