COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Çekmeköy Sultançifliği Mahallesinde 90 m2 2+1 Daire

Bankadan 2 + 1 90m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11907
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 90m2
Ada 11
Parsel 5
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 7
Kat Sayısı 8
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm 4

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Sultançiftliği Mah. İşmer Sok. Park Mesire Evleri Sitesi Cengiz Apt. C Blok No:3 K:Zemin D:4 Çekmeköy/İstanbul

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir süresinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Teklif vermeyi düşündüğünüz bu gayrimenkulün tapu devir işlemleri için net bir tarih verilememektedir. Kredi kullanacak olan üyelerimiz kredi ön onay aldıktan sonra kredi kullanıma başlatılmamasına önemle rica ederiz. 

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaz İstanbul İli, Çekmeköy İlçesi, Sultançifliği Mahallesi, İşmer Sokak, No: 3/4 posta adresinde yer almaktadır. Tarif olarak: Turgut Özal il Caddesi üzerinde devam edilirken, kuzey yönünde ayrılan Taşdelen Caddesi'ne dönüş yapılır ve yaklaşık 700 m devam ettikten sonra batı yönünde ayrılan İşmer Sokağa dönüş yapılır. Taşınmazın bulunduğu ana yapı İşmer Sokak üzerinde, Gülşen Sokakla köşe komundaki sol koldaki 2. binadır. Taşınmazın toplu taşıma araçları ile ulaşım koşulları ve ulaşılabilirliği mümkündür. Turgut Özal Caddesine 800 m, Şile Yoluna ise yaklaşık 1,3 km mesafede yer almaktadır. Bölge Çekmeköy Belediyesi sınırları içinde yer almaktadır.

Özellikler: Taşınmaz 1. Katta, bina girişine göre sağ kolda, güneybatı, güneydoğu ve kuzeydoğu cephelidir. Taşınmaz 2 oda, sandık odası, mutfak, banyo, duş, antre ve 2 balkondan ibaret brüt 90 m2 alanlıdır. Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. Bina girişi 1.bodrum kattan olup, taşınmazın tapu senedinde zemin kat olarak görünmektedir. 
Ana yapı betonarme karkas, ayrık nizam, kat kaloriferli ısıtma sistemli olarak, 2 bodrum + zemin + 7 Normal katlı olarak inşa edilmiştir. Bina girişi Gülşen Sokak üzerinden ve 1. bodrum kattan verilmiştir. Ana yapı, 2. Bodrum katta sığınak, 1. Bodrum, zemin ve 7 normal katta 2'şer adet mesken olmak üzere toplam 18 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. Dış cepheler renkli cephe boya bina giriş kapısı çeliktir.