COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Çekmeköy Çamlık Mahallesinde 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 107m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 13527
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 107m2
Ada 0
Parsel 1247
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 12
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat -1
Bağımsız Bölüm 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 15

Adres

Çamlık Mahallesi, Parlar Caddesi, No:6/1 ÇEKMEKÖY / İSTANBUL

Açıklama

Özellikler: 1 bağımsız bölüm numaralı taşınmaz projesinde binanın 1. bodrum katında yer almakta olup katta tek dairedir. 1 bağımsız bölüm numaralı taşınmaz onaylı projesine göre 107 m2 kullanım alanında salon, 3 oda, mutfak, 2 banyo, wc, antre ve hol hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın iç özellikleri görülememiş, ölçü alınamamıştır. 
Taşınmazın yer aldığı bina, tapu kayıtlarına göre İstanbul İli, Çekmeköy İlçesi, Çekmeköy Mahallesi, 240,19 m2 yüz ölçümüne sahip 1247 parselde kayıtlıdır. 
Bina 1 bodrum+zemin+3 normal kat + çatı katı olmak üzere 5 katlı olarak projelendirilmiş ve inşa edilmiştir. Binanın 1. bodrum katında 1 adet daire, zemin katında 2 adet dükkan ve bina girişi, normal katlarında ise 2 şer adet daire bulunmakta olup binada toplam 9 adet bağımsız bölüm tescil edilmiştir. Bina girişi mahallinde ve projesinde binanın zemin kat seviyesinden ve batı cephe Parlar Caddesi üzerinden sağlanmaktadır. Bina dış cephesi dış cephe boyalı olup dış kapısı demir doğrama camdır.

Ulaşım: Çamlık Mahallesi, Parlar Caddesi, No:6/1 ÇEKMEKÖY / İSTANBUL posta adresinde konumludur. Taşınmaza ulaşmak için; bölgenin önemli ulaşım akslarından biri olan Şahinbey Caddesi ile Gaziler Caddesi geçilerek taşınmazın yer aldığı Parlar Caddesine ulaşılabilir. Taşınmaza ulaşım toplu taşıma ve hususi araçlarla sağlanabilmektedir.

Not: 02/07/2008 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.