1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

İstanbul Çekmeköy Çamlık Mahallesinde 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 107m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 13527
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 107m2
Ada 0
Parsel 1247
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 12
Kat Sayısı 3
Ruhsat Tarihi 02/07/2008
Bulunduğu Kat -1
Bağımsız Bölüm 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 15
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Çamlık Mahallesi, Parlar Caddesi, No:6/1 ÇEKMEKÖY / İSTANBUL

Açıklama

Özellikler: 1 bağımsız bölüm numaralı taşınmaz projesinde binanın 1. bodrum katında yer almakta olup katta tek dairedir. 1 bağımsız bölüm numaralı taşınmaz onaylı projesine göre 107 m2 kullanım alanında salon, 3 oda, mutfak, 2 banyo, wc, antre ve hol hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın iç özellikleri görülememiş, ölçü alınamamıştır. 
Taşınmazın yer aldığı bina, tapu kayıtlarına göre İstanbul İli, Çekmeköy İlçesi, Çekmeköy Mahallesi, 240,19 m2 yüz ölçümüne sahip 1247 parselde kayıtlıdır. 
Bina 1 bodrum+zemin+3 normal kat + çatı katı olmak üzere 5 katlı olarak projelendirilmiş ve inşa edilmiştir. Binanın 1. bodrum katında 1 adet daire, zemin katında 2 adet dükkan ve bina girişi, normal katlarında ise 2 şer adet daire bulunmakta olup binada toplam 9 adet bağımsız bölüm tescil edilmiştir. Bina girişi mahallinde ve projesinde binanın zemin kat seviyesinden ve batı cephe Parlar Caddesi üzerinden sağlanmaktadır. Bina dış cephesi dış cephe boyalı olup dış kapısı demir doğrama camdır.

Ulaşım: Çamlık Mahallesi, Parlar Caddesi, No:6/1 ÇEKMEKÖY / İSTANBUL posta adresinde konumludur. Taşınmaza ulaşmak için; bölgenin önemli ulaşım akslarından biri olan Şahinbey Caddesi ile Gaziler Caddesi geçilerek taşınmazın yer aldığı Parlar Caddesine ulaşılabilir. Taşınmaza ulaşım toplu taşıma ve hususi araçlarla sağlanabilmektedir.

Not: 02/07/2008 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.