1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

İstanbul Beylikdüzü Gürpınar Mahallesi'nde 6+1 Çatı Katlı Daire

Bankadan 6 + 1 140m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15365
Oda Sayısı 6 + 1
Metre Kare 140m2
Ada 484
Parsel 8
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 22
Kat Sayısı 4
Ruhsat Tarihi 16/09/1998
Bulunduğu Kat 4
Bağımsız Bölüm 37

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Gürpınar Mahallesi, Gürpınar Caddesi, No:52, Kat: 4, Daire: 37 Beylikdüzü/İstanbul

Uzman Görüşü

Altyapı olanaklarının tamamlanmış olması, bölgenin gelişme potansiyeli olması, merkezi bir alanda yer alması ve ulaşımın kolay ve çeşitli olması avantajlarıdır. 

Açıklama

Özellik: 37 numaralı bağımsız bölüm 4. normal kat+ çatı katında bina girişine göre sol arka cephede konumludur. Taşınmazın normal katı 3 oda, salon, mutfak, hol,koridor ve 1 adet balkon hacimlerinden oluşmakta olup yaklaşık brüt 85 m² kullanım alanına, çatı katı 3 oda, banyo+ teras hacimlerinden oluşmakta olup 55 m² kullanım alanı+ 3 m² teras alanına sahiptir. Taşınmaz mimari projesine göre toplam yasal brüt 140 m² kullanım alanı+ 3 m² teras alanına sahiptir. Bina girişi vaziyet planı ve projesinde gösterildiği gibi zemin kattan Gürpınar Caddesi üzerinden sağlanmaktadır. Bina giriş kapısı camlı çelik kapı olup yapı giriş holü ve kat holleri, merdiven sahanlıkları ile merdiven yüzeyleri mermer plak kaplı olup duvarlar plastik boyalıdır. Taşınmazın dış cephesi dış cephesi btb kaplamadır. Taşınmaz içerisindeki tüm döşeme ve dolap bakımlıdır. Taşınmazın basit tadilata ve boyaya ihtiyacı vardır.

Ulaşım: Taşınmaz, İstanbul İli, Beylikdüzü İlçesi, Gürpınar Mahallesi, Gürpınar Caddesi, No:52, Kat:4, Daire: 37 adresinde yer almaktadır. Taşınmaz 484 ada 8 parsel üzerinde konumlanmış binada yer almakta olup çevresi konut fonksiyonlu gelişmiştir. Taşınmazın yakın çevresinde 4-5 ve 8-10 katlı apartman yapıları bulunmaktadır. Bölge, planlı yapılaşmaya sahip olup, belediyenin sağladığı altyapı olanaklarından faydalanmıştır. Taşınmaza ulaşım Gürpınar Caddesi üzerinden geçen toplu taşıma araçları ile veya özel araçlarla sağlanabilmektedir. Taşınmaz, Gürpınar Azime Yılmaz İ.Ö.Okuluna ve Adnan Kahveci Caddesine yakın mesafede bulunmaktadır. Taşınmaza ulaşım Atatürk Gürpınar Caddesi üzerinden geçen toplu taşıma araçları ile veya özel araçlarla sağlanabilmektedir. Taşınmaz, Gürpınar Azime Yılmaz İ.Ö.Okuluna ve Adnan Kahveci Caddesine yakın mesafede bulunmaktadır. Taşınmazın çevresi konut fonksiyonlu gelişmiştir. Bölgedeki yapılaşma oranı %95 seviyesindedir. Taşınmaz, toplu taşıma güzergahlarına yürüme mesafesindedir.

Not: 16/09/1998 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. Tapu vasfı Meskendir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.