1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

İstanbul Bahçelievler Zafer Mahallesi'nde 66m2 Daire

Bankadan 2 + 1 66m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 18346
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 66m2
Ada 0
Parsel 8649
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 36
Kat Sayısı 4
Ruhsat Tarihi 15/07/1985
Kullanım Durumu Boş
Bulunduğu Kat -1
Bağımsız Bölüm 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

"Zafer Mahallesi Beydağı Sokak No:19 K:Bodrum D:1 Bahçelievler / İSTANBUL"

Açıklama

ALTYAPISI TAM, ULAŞIMI KOLAY VE MERKEZİ YARI BODRUM DAİRE

Özellikler: 1 bağımsız bölüm nolu taşınmaz zemin kattan sağlanan bina girişine göre 1. bodrum katta sol cephede yer almaktadır. Projesinde yaklaşık 66 m2 olup antre, salon, 2 adet oda, mutfak, banyo ve wc hacimlerinden oluşmaktadır. Daire dış kapısı ahşap kapı, pencereler PVC'dir. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir.

Ana taşınmazın dış cephesi akrilik boyalı, bina giriş kapısı camlı demir doğama, merdiven ve sahanlıklar mozaik olup merdiven korkuluğu demir doğramadır. Ana taşınmazda doğalgaz tahsisatı bulunmaktadır.

Tapuda Yenibosna Mahallesi'nde kayıtlıdır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.