1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

İstanbul Bahçelievler Soğanlı Mahallesi'nde 1+1 54 m2 Daire

Bankadan 1 + 1 54m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17989
Oda Sayısı 1 + 1
Metre Kare 54m2
Ada 0
Parsel 4634
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 34
Kat Sayısı 5
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 8

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Soğanlı Mah. Serdar Sok. Tığlı Apt. No:3 K:3 D:8 Bahçelievler/İstanbul

Açıklama

Özellikler: 3. Katta yer alan 8 No.lu taşınmaz, Bina ana giriş kapısı yönünden bakıldığında binanın 3. katında ve sağ tarafta kalmaktadır.  Sağ yan cephede yer alan balkonun sadece salonun köşesinde balkon olarak bırakıldığı geri kalan kısmının içeri alındığı tespit edilmiştir. Dairenin projesine göre alanı 54 m2 dir. Bağımsız bölüm salon antre mutfak 1 oda banyo wc balkon alanından oluşmaktadır.

Taşınmazın yer aldığı bina, 210,00 m2 yüzölçümlü arsa üzerine ikiz nizamda, betonarme yapı strüktüründe ~1987 yılında inşa edilmiştir. Taşınmazın yer aldığı bina 2 Bodrum + Zemin + 5 Normal katlı olup kat irtifakına esas onaylı mimari projesine göre, 2.bodrum katta sığınak kömürlükler 1.bodrum katta 1 daire ve bina girişi zemin katta 1 daire tüm normal katlarda her katta 2 şer adet daire olmak üzere binada toplam 12 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi 1.bodrum kattan güney cephesinden sağlanmaktadır. Binanın dış cephesi dış cephe boyalı, bina girişi ve merdivenleri mozaik kaplama, giriş kapısı cam giydirmeli demir doğramadır. Binada asansör imkanı bulunmaktadır. Otopark bulunmamaktadır. 

Ulaşım: İstanbul İli, Bahçelievler ilçesi, Soğanlı Mahallesi, Serdar Sokak 3 dış kapı numaralı binada 3. katta konumlu 8 No.lu bağımsız bölüm numaralı meskendir. Taşınmaza ulaşım için bölgenin ana arterlerinden olan Barbaros Caddesinden Mustafa Kemal Paşa Caddesine devam edilir, bu caddeden sağa Serdar Sokağa dönülür. Konu taşınmazın yer aldığı bina bu sokak üzerinde sol kolda kalmaktadır. Taşınmazın bulunduğu yakın çevrede, genellikle konut amaçlı ve muhtelif katta bodrum üzerine zemin + 3 ila 6 katlı olacak şekilde yapılaşma söz konusudur. Yapılaşmanın yüksek yoğunlukta olduğu bölgede, sosyal yaşamın gerektirdiği market benzeri ticari birimler ve sağlık ocağı, okul, çocuk parkı gibi ihtiyaçlar kısa mesafeden karşılanabilmektedir. Bölge orta ve alt düzey gelir grubuna sahip toplum kesimlerince ikamet amaçlı tercih edilmektedir. Toplu taşıma araçlarının da güzergahı olan Mustafa Kemal Paşa Caddesine olan yakınlığı ulaşımda rahatlık yaşanmasını sağlamaktadır. Bölgenin genel yapılaşma tarzı, plancılık ilkeleri ile yeterli derecede uyumludur. Konu taşınmaza yakın konumda bulunan bilinen yerler, Siyavuşpaşa L.O.O., Hz. Ömer Camii olarak ifade edilebilir. Bölgesel alt yapı ihtiyacı yeterli derecede karşılayabilmektedir.

Not: Taşınmaz tapuda Kocasinan Mahallesi'nde kayıtlıdır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.