COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Bahçelievler Şirinevler Mahallesi'nde 55 m2 Daire

Bankadan 2 + 1 55m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 15376
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 55m2
Ada 0
Parsel 6736
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 5
Kat Sayısı 5
İskan Tarihi 16/11/2017
Ruhsat Tarihi 21/05/2015
Bulunduğu Kat -1
Bağımsız Bölüm 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Şirinevler Mh, Hasan Tahsin Sok., No:10, 1.Bodrum kat, Daire No:2, Bahçelievler, İstanbul

Açıklama

Özellik: 2 No.lu bağımsız bölüm, binanın, 1.bodrum katında yer almakta olup, kuzey-güney cephelidir. Projesinde brüt 55 m² alanlıdır. 2 oda, salon, mutfak, banyo, WC ve giriş holü hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir. 

216,72 m² alanlı 6736 nolu parsel üzerinde, 1 adet ikiz nizam konut amaçlı kullanılan yapı mevcuttur. Binanın bulunduğu bölgede bahçe ve çevre düzenlemesi tamamlanmıştır. Dış cephe kaplaması mantolama üzeri betopan olan binanın girişinde, merdiven ve sahanlıklarında yer döşemesi mermer, duvarları plastik boyadır. Çatı tipi ahşap oturtma çatı üzeri kiremittir.

Ulaşım: Taşınmaz İstanbul ili, Bahçelievler ilçesi, Şirinevler Mahallesi, Hasan Tahsin Sokak, No:10 posta adresinde bulunmaktadır. Taşınmaz Mahmutbey Caddesinde Hastane Caddesine girilir. Caddeden yaklaşık 100 m sonra sağa Akın Sokağına girilir. Akın Sokaktan ise ilk sola dönülerek Hasan Tahsin Sokağına girilerek sağdan 5.parsel konumundadır. Ana ulaşım arterine cepheli olması nedeniyle ulaşım karayolu ile sağlanabilmektedir. Taşınmaz Hasan Tahsin Sokak üzerinde konumlanmış olup, taşınmaz yakın çevresinde bulunan Mahmutbey Caddesine 250 m ve E-5 Karayoluna 1.4 km mesafededir. Bölgedeki yapılaşma oranı %80-90 seviyesindedir.

Not: 21/05/2015 tarihli yapı ruhsatı ve 16/11/2017 bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.