COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Bahçelievler Hürriyet Mahallesi'de Çatı Piyesli Daire

Bankadan 5 + 1 102m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 12068
Oda Sayısı 5 + 1
Metre Kare 102m2
Ada 294
Parsel 12
Tapu Bilgisi Cins Tashihi
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 3
Kat Sayısı 5
Bulunduğu Kat 5
Bağımsız Bölüm 14

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 3

Adres

Hürriyet Mahallesi, Hürriyet Caddesi, Güneşli 2 Sokak No:25/27 Bahçelievler/İstanbul

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz binanın 5.normal katında yer alan 14 bağımsız bölüm numaralı, çatı piyesli konuttur. Taşınmazın normal katı projesine göre. salon. 2 oda, mutfak, banyo ve antre hacimlerinden oluşmakta olup brüt 62 m2 alanlıdır. çatı piyesi, projesine göre 3 oda ve antre hacimlerinden oluşmakta olup. brüt 40 m2 alaldır.  Taşınmazın toplam yasal alanı 102 m2'dir. Değerleme işlemi dışarıdan  yapılmış olup, yerinde konum ve alan tespit yapılmamıştır. Taşınmazın. bağımsız kati konum ve ölçü olarak yerindeki durumunu kat irtifakına esas mimari proje ile uyumlu olduğu varsayımına göre ve proje ölçülerine göre yapılmıştır.
Ana taşınmaz Bahçelievler İlçesi'nde yer alan 194.83 m2 yüz ölçümlü 294 ada, 12 parsel üzerinde yer almaktadır. Yapı, betonarme karkas yapı tarzında ve ikiz nizamda inşa edilmiştir. Bina girişi zemin kat seviyesindedir. Güneşli 2 Sokak üzerinden, çelik kapı ile yapılmaktadır. 1 adet asansör bulunmaktadır. Bina dış cephesi fugalı mantolma yapılmış, üzeri dış cephe boyası ile boyanmıştır.
Taşınmaz, İstanbul ili, Bahçelievler İlçesi, Hürriyet Mahallesi, Hürriyet Caddesi, Güneşli 2 Sokak, 25/27, Kat:5 D:14 adresinde yer almaktadır. Ulaşım için E-5 karayolunuda Cevizlibağ'dan Edirne yönüne giderken, Şirinevler köprülü kavşağı üzerinden yan yola girilir. Yan yol üzerinden 850 m ilerlenir ve sağ tarafta yer alan Hürriyet Caddesi'ne girilir. Bu cadde üzerinden yaklaşık 410 m devam edilir ve sl tarafta yer alan Güneşli 2 sokağa girilir. Taşınmaz bu sokak üzerinde sol tarafta, 180 m ilerde yer almaktadır. Altyapı ve ulaşım sorunu olmayan, yoğun olarak orta ve üst orta gelir grubunun ikamaet ettiği bir yerleşim bölgesidir. Taşınmaza yakın çevrede Zaferler İlkokulu, Bahçelievler il Özel idare Stadı yer almaktadır.