1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Hatay Payas Yıldırım Beyazıt Mahallesi'nde 110 m2 Asma Katlı Dükkan

Bankadan 175m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17821
Metre Kare 175m2
Ada 0
Parsel 7316
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 6
Isıtma Sistemi Klima
Kat Sayısı 5
Bağımsız Bölüm B Blok-12
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yıldırım Beyazıt Mah.Mareşal Fevzi Çakmak Cad.Kale Apt.B Blok Zemin Kat No:7/B Payas/Hatay

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz, B blok zemin katta yer alan asma katlı dükkandır.  Taşınmaz projesine göre 110 m2, mevcutta 175 m2'dir.Zemin kat projesi itibari ile 65 m2 alanlı tek hacim dükkan kısmından ibarettir. Taşınmazın cephesi 6,75 metredir. Mevcutta, arka kısımdaki kapıcı dairesi ile irtibatlandırılarak iç taksimatlarda kısmi değişiklikler yapılmıştır. Asma kat, projesi itibari ile 45 m2 alanlı dükkan ve wc kısmından ibarettir. Mevcutta, 65 m2 alanlı galeri boşluğu kapatılmış ve yanındaki 11 bb.nolu taşınmazdan bir kısım ile birleştirilerek iç taksimatlarda kısmi değişiklikler yapılmıştır. Taşınmazın zemini kısmen granit, kısmen de seramik kaplı olup kapatılan galeri boşluğunda laminant Parke kaplıdır. Duvarları plastik boyalı, ıslak hacimlerde seramik kaplıdır Taşınmazın giriş kısmı alüminyum camekanlıdır. Isınma sistemi klimadır. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir.

Taşınmazın bulunduğu parsel üzerinde bitişik nizam 2 blok(A-B) inşa edilmiştir. Taşınmazın bulunduğu B Blok betonarme karkas yapı tarzında, bitişik nizam, bodrum+zemin+asma kat+5 normal kat+çatı katlı olarak inşa edilmiştir. Binada projesi itibari ile bodrum katta sığınak ve kömürlük, zemin katta 11-12 bb nolu asma katli iş yerleri, 1.normal katta 1-2 bb. nolu meskenler. 2.normal katta 3-4 bb. nolu meskenler. 3.normal katta 5-6 bb. nolu meskenler, 4. normal katta 7-8 bb. nolu meskenler, 5.normal katta 9-10 bb. nolu meskenler ve 5. kat+çatı katında 10 bb. nolu dubleks mesken olmak üzere toplam 12 adet bağımsız bölüm vardır. Girişi güneybatı yönünden olan binanın cephesi dış cephe boyalıdır. Bina yaklaşık 6 yıllıktır. Ana taşınmazda asansör bulunmaktadır.

Ulaşım: Taşınmaz, Hatay ili, Payas ilçesi, Yıldırım Beyazıt Mahallesi'ndedir. Tarif olarak, Payas Belediye Binası'ndan kuzey istikametinde Şehit Yüzbaşı Ali Oğuz Bulvarı üzerindeki servis yolunda ilerlenir. Taşınmaz 270 metre ilerledikten sonra sağa dönülür. Taşınmaz -210 metre ileride, solda konumlu 7316 nolu parsel üzerine inşa edilmiş olan 7 diş kapı numaralı B bloktadır. Bölgedeki yapılaşma genelde ticari +konut 5-8 katli binalardan oluşmaktadır. Yakın çevresinde Payas Belediyesi, CNP Plaza, Payas iş Merkezi ve Fahrettin Altay L.O. vardır. Bölgenin teknik alt yapısı tamamlanmış olup toplu taşıma araçları ile ulaşım mümkündür.

Not: Taşınmazın tapuda Yakacık Mahallesi' nde kayıtlıdır. Tapu vasfı asma katlı dükkandır. Mevcutta, arka kısımdaki kapıcı dairesi ile irtibatlandırılarak iç taksimatlarda kısmi değişiklikler yapılmıştır. Asma kat, projesi itibari ile 45 m2 alanlı dükkan ve wc kısmından ibarettir. Mevcutta, 65 m2 alanlı galeri boşluğu kapatılmış ve yanındaki 11 bb.nolu taşınmazdan bir kısım ile birleştirilerek iç taksimatlarda kısmi değişiklikler yapılmıştır. Taşınmaz projesine göre 110 m2, mevcutta 175 m2'dir.


Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.