COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Hatay Merkez Girne Mahallesi'nde 2+1 150 m2 Daire

Bankadan 2 + 1 150m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17048
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 150m2
Ada 399
Parsel 10
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 2
Kat Sayısı 2
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 5

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Girne Mahallesi 150. Sokak No:9 Daire: 5 Hassa/Hatay

Açıklama

Özellikler: 5 bağımsız bölüm numaralı mesken 2.normal katta ve katta tek daire olarak konumlanmakta olup brüt 150 m kullanım alanına sahiptir. Taşınmaz 2 adet oda, salon, mutfak, antre-hol, wc, banyo ve 2 adet balkon hacimlerinden oluşmaktadır.

Meskenin bulunduğu bina inşaatı 388,00 m2 yüz ölçümüne sahip arsa üzerinde inşa edilmiş 1 adet yapı bulunmaktadır. Taşınmaz 2. Katta, katta tek daire olarak konumludur. Bina; zemin kat + 2 normal kat olmak üzere toplam 3katlıdır. Bina girişi; zemin kattan binanın kuzeybatı cephesinden sağlanmaktadır. Binanın projesine göre binanın zemin katında 3 adet dükkan ve bina girişi 1. ve 2. normal katın her bir katında 1 er adet mesken olmak üzere bina, 5 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. Bina ana kapısı demir doğramadır. Binada katlar arasında erişimi sağlayan 1 adet merdiven bulunmaktadır. Bina içi merdiven sahanlık ve basamaklar mermer ile kaplanmış, duvarlar seramik kaplanmış ve tavanlar plastik boyalı durumdadır. 

Ulaşım: Taşınmaz Hatay ili, Hassa ilçesi, Girne Mahallesi, 150. Sokak, No.9, Daire: 5 posta adresinde konumludur. Uluslararası koordinat sistemine göre 38.790711. 36.530111 koordinatlarında konumludur. Taşınmaza ulaşmak için; Hastane Caddesi üzerinde güneybatı yönde ilerlenir ve yaklaşık 750 m sonra karşılaşılan yol ayrımından sola dönülür. Dönülen mevcut yol üzerinde güneydoğu istikameti yönünde ilerlenirken yaklaşık olarak 250 m sonra sağda konumlu ana taşınmaza ve taşınmaza ulaşılır. Taşınmaz gelişmekte olan bölgede konumludur. Bölge ticari ve konut fonksiyonlu gelişim göstermekle birlikte, ticaret ve konut amaçlı kullanılan 3-4 katlı, genel olarak 10-15 yıllık yapılar mevcuttur. Taşınmazın bulunduğu bölgede ticari faaliyet hızı, yaya ara trafiği orta seviyededir. Bölge, cadde bazında konut + ticaret ve sokak aralarında ise konut şeklinde gelişim göstermektedir. Planlı bir yapılaşmaya sahip bölgenin (yol, su, elektrik, doğalgaz, kanalizasyon) altyapısı tamamlanmış olup, kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.