0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Hatay Hassa'da Geniş Kullanımlı, Depolu Dükkan

Bankadan 305m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
19312
Metre Kare:
305m2
Ada:
459
Parsel:
1
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
999
Isıtma Sistemi:
Diğer
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
7
Bağımsız Bölüm:
2
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Dervişpaşa Mahallesi Derviş Paşa Bulvarı No:114 Kat:Zemin D.No:Ba Hassa /Hatay

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz 2.bodrum kat 1.bodrum kat ve zemin kat 2 numaralı bağımsız bölüm olup, caddeye göre sol cephede konumludur. Taşınmaz projesinde 2. Bodrum katı depo bölümünden oluşmakta olup 119 m2 alanlı, 1. Bodrum katı depo bölümünden oluşmakta olup 93 m2 alanlı, zemin katı işlik bölümünden oluşmakta olup 93 m2 alanlı olmak üzere toplam 305 m2 alanlıdır.

Bina yaşı temsilidir. Isıtma sistemi bilinmemektedir. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder. Tapuda Karşıyaka Mahallesi'ne kayıtlıdır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.