COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Hatay Defne Esenlik Mahallesinde 116 m2 Dubleks Daire

Bankadan 3 + 1 116m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 12766
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 116m2
Ada 0
Parsel 7057
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 9
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat 4
Bağımsız Bölüm 20

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Esenlik Mahallesi Şht. Ahmet Sümer Caddesi No:6 Kat:4 D:20

Açıklama

Bu gayrimenkul için 1,25 faiz oranı avantajı ve 120 aya varan vade seçenekleriyle Alternatif Bank şubelerinden Özel Konut Kredisi Kampanyasına ekspertiz ücreti ödemeden başvuruda bulunabilirsiniz.

Özellik: 20 numaralı bağımsız bölüm projesine göre binanın 4.kat+çatı arası piyesi katında bina girişine göre sağ ön kolda yer almaktadır. Taşınmazın 4. normal katı mimari projesine göre; salon, 2 oda, mutfak, banyo, wc, antre-hol ve 1 adet balkon hacimlerinden oluşmakta olup 82 m2 dir. Taşınmazın çatı arası piyesi katı mimari projesine göre; 1 oda, depo, banyo, wc, teras hacimlerinde oluşmakta olup 34 m2 brüt kullanım alanına sahiptir. Çatı eğimi açılarak 34m2 teras alanı elde edilmiştir. Taşınmaz fiilen toplamda yaklaşık 116 m2 kapalı alan +34m2 teras kullanım alanına sahiptir. 

7057 parsel sayılı 631,26 m2 alanlı ARSA vasıflı taşınmaz üzerinde kat irtifakı kurulu blok nizamda, III/B yapı grubunda bina bulunmaktadır. Defne Tapu Müdürlüğü’ndeki onaylı mimari projesine göre 1 bodrum + zemin + 4 normal, çatı kat ibaret olup bodrum katta, sığınak ve müşterek odunluk; zemin katta, bina girişi, 4 adet daire, 3 normal katın her birinde 4 er adet mesken, 4. Normal katta çatı arası piyesi katı ile bağlantılı 4 adet dubleks daire olmak üzere bina toplam 20 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. Bina girişi zemin kattan doğu yönden sağlanmaktadır. Bina giriş kapısı; demir doğrama, kat sahanlıkları ve bina giriş holü seramik, merdivenler mermer ile kaplıdır. Bina dış cephesi dış cephe boyası ile boyadır. Projesine göre binada asansör bulunmaktadır

Ulaşım: Dr. Mustafa Gençay İlköğretim Okulunun önünden batı istikametinde yaklaşık 900 mt. ilerlenir sağa dönülür ve 500 mt. ileride sol kol üzerinde yer alan bina ana taşınmazdır. Yakın çevresinde; Nihal Turgut Anlar Anadolu Lisesi, 4 Nolu Sağlık Ocağı, Hayrettin Özkan İlköğretim Okulu bulunmaktadır. 

Not: 12.07.2013 – 13617 TADİLAT tarihli Yapı Ruhsatı bulunmaktadır.Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.