COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Hatay Arsuz Gözcüler Mahallesi'nde İskanlı 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 145m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 14800
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 145m2
Ada 18
Parsel 35
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Sobalı
Bina Yaşı 4
Kat Sayısı 3
İskan Tarihi 05/08/2016
Ruhsat Tarihi 15/06/2016
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 8

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 15
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Gözcüler Mahallesi, Ömer Sölen caddesi No:1, Kat:3, D:8 Arsuz/HATAY

Açıklama

Özellikler: Ana gayrimenkul 18 ada 35 nolu 892,14m2 alanlı arsa üzerinde betonarme yapı strüktüründe bodrum+zemin+asma kat+3 normal kat olarak inşa edilmiş binadır. Onaylı projesine göre bodrum katta sığınak ve zemin kat iş yerine ait ek depo, zemin katta asma kat bağlantılı 1 dükkan ile normal katlarda her katta 3 er mesken olmak üzere toplam 10 bağımsız bölüm içerir. Binanın dış cephesi prekast kaplı, ana giriş kapısı demirdir. 8 b.b. nolu Mesken, binanın 3.katında, bina giriş yönüne göre giriş cephesi karşısı Sol (Doğu) kısım köşe konumludur. Onaylı projesine göre 3 oda, salon, mutfak, banyo, duş, Wc., antre-hol ile 3 adet balkon kullanım tertipli olup, yaklaşık brüt 145m2 alana sahiptir. 

Ulaşım: Gözcüler Mahallesi, Ömer Sölen caddesi No:1, Kat:3, D:8 Arsuz/HATAY posta adresinde bulunur.(N:36.422700-E:35.906500) Açık tarif olarak, Arsuz şehir merkezinden Arsuz-İskenderun karayolu üzerinde (Cumhuriyet Caddesi) İskenderun istikametinde yaklaşık 2 km. ileride sol kısım Ömer Şölen caddesi ile kesişim köşe konumludur. Şehrin gelişim hattı üzerinde, etkin karayolu cephe konumlu olup, ulaşım toplu taşıma araçları ile kolaylıkla sağlanır.

Not: 05/08/2016 tarihli Yapı Kullanım İzin Belgesi ve 15/06/2016 tarihli Yapı Ruhsatı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.