0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Giresun Tirebolu Yeniköy Mahallesi'nde 116 m2 Bina

Bankadan 3 116m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
14874
Oda Sayısı:
3
Metre Kare:
116m2
Ada:
16
Parsel:
17
Tapu Tipi:
Cins Tashihi
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Sobalı
Bina Yaşı:
31
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yeniköy Mahallesi Düz Sokak 16 Ada 17 Parsel Espiye / GİRESUN

Uzman Görüşü

Tirebolu Plajına yaklaşık 590m mesafede, Amiral Şükrü Okan Caddesi üzerinden geçen toplu taşıma araçları ile ulaşımı rahat 99.89 m2 arsası üzerinde 116 m2 müstakil ev; belediye sınırları içerisinde olması, merkezi konumda bulunması, ulaşım probleminin olmaması avantajlarına sahiptir.

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz 16 Ada 17 Parsel tapu kayıtlarına göre 99,89 m2 kullanım alanına sahiptir. Topoğrafik olarak düz arazi yapısına sahip olup geometrik olarak dörtgen şekline yakındır. imar yoluna kuzey yönde yaklaşık 14 metre cephesi bulunmakta olup diğer cephelerde komşu parsellerle sınırlıdır. Parsel üzerinde brüt 58 m2 taban alanlı paftasında işli olup, mahallinde 2 katlı brüt 116 m2 kullanımlıdır. Belediye ve Tapuda taşınmaza ait herhangi bir resmi evraka ulaşılamamış olup kadastral paftada 58 m2 zemin katın işli olduğu tespit edilmiştir. Ulaşımı özel araç ile sağlanabilmektedir. Taşınmaz 1 adet salon, 3 adet oda, 1 adet mutfak, 1 adet banyo, 0 adet balkon bulunmaktadır. 

Ulaşım: Taşınmaz bölgenin önemli ulaşım arteri olan Belediye Caddesi ve Gazipaşa Caddesi kesişminde Gazipaşa Caddesi üzerinde 70 metre batı istikametinde ilerlendiğinde sağ kolda düz sokağa dönülerek 30 metre sonra ilerlenir ve sağa dönülür, sağ kolda 30 m daha ilerlenir ve taşınmaz sol kolda bulunmaktadır.

Not: Taşınmazın tapu vasfı 2 Katlı Ahşap Ev ve Avlu'dur.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.