Depremden etkilenen 10 ilde, benzer felaketlerin önüne geçebilmek adına tüm gayrimenkulleri inceleterek satışa sunuyoruz
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Giresun Tirebolu Yeniköy Mahallesi'nde 116 m2 Bina

Bankadan 3 116m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
14874
Oda Sayısı:
3
Metre Kare:
116m2
Ada:
16
Parsel:
17
Tapu Tipi:
Cins Tashihi
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Sobalı
Bina Yaşı:
31
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Yeniköy Mahallesi Düz Sokak 16 Ada 17 Parsel Espiye / GİRESUN

Uzman Görüşü

Tirebolu Plajına yaklaşık 590m mesafede, Amiral Şükrü Okan Caddesi üzerinden geçen toplu taşıma araçları ile ulaşımı rahat 99.89 m2 arsası üzerinde 116 m2 müstakil ev; belediye sınırları içerisinde olması, merkezi konumda bulunması, ulaşım probleminin olmaması avantajlarına sahiptir.

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz 16 Ada 17 Parsel tapu kayıtlarına göre 99,89 m2 kullanım alanına sahiptir. Topoğrafik olarak düz arazi yapısına sahip olup geometrik olarak dörtgen şekline yakındır. imar yoluna kuzey yönde yaklaşık 14 metre cephesi bulunmakta olup diğer cephelerde komşu parsellerle sınırlıdır. Parsel üzerinde brüt 58 m2 taban alanlı paftasında işli olup, mahallinde 2 katlı brüt 116 m2 kullanımlıdır. Belediye ve Tapuda taşınmaza ait herhangi bir resmi evraka ulaşılamamış olup kadastral paftada 58 m2 zemin katın işli olduğu tespit edilmiştir. Ulaşımı özel araç ile sağlanabilmektedir. Taşınmaz 1 adet salon, 3 adet oda, 1 adet mutfak, 1 adet banyo, 0 adet balkon bulunmaktadır. 

Ulaşım: Taşınmaz bölgenin önemli ulaşım arteri olan Belediye Caddesi ve Gazipaşa Caddesi kesişminde Gazipaşa Caddesi üzerinde 70 metre batı istikametinde ilerlendiğinde sağ kolda düz sokağa dönülerek 30 metre sonra ilerlenir ve sağa dönülür, sağ kolda 30 m daha ilerlenir ve taşınmaz sol kolda bulunmaktadır.

Not : Söz konusu parsel belediye sınırları içerisinde olup, mevcut durumda güneydoğu yönde 20 m2 yola terki bulunmaktadır. Taşınmazın yapılaşması için 6,19 ve ya 35 nolu parsellerden en az biri ile tevhit şartı bulunduğu bilgisi alınmıştır.

Not: Taşınmazın tapu vasfı 2 Katlı Ahşap Ev ve Avlu'dur.
Not: Açık artırma kazanan teklifin %4+ KDV'si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.