Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Giresun Keşap Demirci Mahallesi'nde 2939 m2 Fındık Bahçesi

Bankadan 2939m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
14753
Metre Kare:
2939m2
Ada:
121
Parsel:
2
Tapu Tipi:
Cins Tashihi

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

GİRESUN, KEŞAP,DEMİRCİ,YAĞLIKUZ, 121 ADA 2 PARSEL

Uzman Görüşü

Köy merkezine yakın 2939 m2 fındık bahçesi; Demirci Mahalle merkezine yakın olması, kadastro yoluna cepheli olması, arazinin verimli olması açısından avantajlıdır.

Açıklama

Özellikler: Keşap İlçesi, Demirci Mahallesinde konumlu; 121 Ada 2 Parsel 2.939,26 m² yüzölçümünde olup oldukça eğimli bir arazide, kadastral yola cepheli olan bir parseldir. Parsel üzerinde herhangi bir yapı bulunmayan fındık tarlasıdır. Parsel yaklaşık %80 eğimli olması sebebiyle parselin kullanımı oldukça güçtür. Parsel çokgen formlu olup mahallinde sınırları belirlenmemiştir. Taşınmazın 12 metre yola cephesi bulunmaktadır.

 Ulaşım: Giresun İli, Keşap İlçesi, Demirci Mahallesi, 121 Ada 2 Parsel üzerinde bulunan Fındık Bahçesidir. Taşınmaz Keşap ilçe merkezine 20 km uzaklıkta yer almaktadır. Konu taşınmaza ulaşmak için Keşap ilçe merkezinden Karabulduk yolu üzerinden yaklaşık 15 Km gidilerek yolun sağından Küçükgeriş köyüne dönülerek bu istikamette yaklaşık 5 Km gidilerek taşınmazın bulunduğu bölgeye ulaşılır. Taşınmazın yakın çevresinde fındık bahçeleri ve etrafında 1­2 katlı köy evleri ile tarla vasfında parseller bulunmaktadır. Bölgede yapılaşma ve doluluk oranı düşüktür. Taşınmaza ulaşım özel araçlar ile sağlanmaktadır.

 Not: Taks: 0,05, Hmax:6,50 ve toplamda 250 m² geçmeyen yapı yapılabilir izni vardır. 1/100000 çevre düzeni planına göre özel ürün alanı içinde kalmaktadır. 

 Tarla üzerindeki ağaçların durumu ve verimliliği bilinmemektedir. Teklif vermeden önce güncel imar durumunu ve yapılaşma şartlarını, teyit ediniz. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.
Not: Açık artırma kazanan teklifin %4+ KDV'si oranında hizmet bedeli alınacaktır.


Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.