0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Giresun Keşap Demirci Mahallesi'nde 2493 m2 Fındık Bahçesi

Bankadan 2493m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
14754
Metre Kare:
2493m2
Ada:
121
Parsel:
8
Tapu Tipi:
Cins Tashihi

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

GİRESUN, KEŞAP,DEMİRCİ,YAĞLIKUZ, 121 ADA 8 PARSEL

Uzman Görüşü

Köy merkezine yakın, kadastro yoluna cepheli tam hisse-tek tapu olması fırsat 2.493 m2 fındık bahçesi; Demirci Mahalle merkezine yakın olması, kadastro yoluna cepheli olması, arazinin verimli olması açısından avantajlıdır.

Açıklama

Özellikler: Keşap İlçesi, Demirci Mahallesi 121 Ada 8 Parsel konumlu; 2.493,18 m² yüzölçümüne sahip taşınmazdır.  Taks: 0,05, Hmax:6,50 ve toplamda 250 m2 geçmeyen yapı yapılabilir izni vardır. Taşınmaz; tarım alanı içerisinde ve tarla vasfında ‘Kadastro Parseli’ dir. Çevre düzeni planına göre özel ürün alanı içinde kalmaktadır. 

Oldukça eğimli bir arazide yer alan taşınmaz, kadastral yola cephelidir. Parsel üzerinde herhangi bir yapı bulunmamaktadır. Parsel yaklaşık %80 eğimli olması sebebiyle parselin kullanımı oldukça güçtür. Parsel çokgen formlu olup mahallinde sınırları belirlenmemiştir. 

Taşınmazın yakın çevresinde fındık bahçeleri ve etrafında 1­2 katlı köy evleri ile tarla vasfında parseller bulunmaktadır. Bölgede yapılaşma ve doluluk oranı düşüktür. Taşınmaza ulaşım özel araçlar ile sağlanmaktadır. 

Not: Taks: 0,05, Hmax:6,50 ve toplamda 250 m2 geçmeyen yapı yapılabilir izni vardır. Taşınmaz; tarım alanı içerisinde ve tarla vasfında ‘Kadastro Parseli’ dir. Çevre düzeni planına göre özel ürün alanı içinde kalmaktadır. Tarla üzerindeki ağaçların durumu ve verimliliği bilinmemektedir. Teklif vermeden önce güncel imar durumunu ve yapılaşma şartlarını, teyit ediniz. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.