1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Giresun Keşap Demirci Mahallesi'nde 1.055 m2 Fındık Bahçesi

Bankadan 1055m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 14547
Metre Kare 1055m2
Ada 118
Parsel 16
Tapu Bilgisi Cins Tashihi

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0

Adres

DEMİRCİ KÖYÜ YAĞLIKUZ MAH. MEVKİİ KEŞAP / GİRESUN 118 ada 16 parsel

Uzman Görüşü

Köy merkezine yakın, kadastro yoluna cepheli, tam hisse-tek tapulu 1.055 m2 fındık bahçesi; Demirci Mahalle merkezine yakın olması, kadastro yoluna  cepheli olması, arazinin verimli olması açısından avantajlıdır.

Açıklama

Özellik: Taşınmaz Giresun ili, Keşap ilçesi, Demirci Mahallesi, 118 ada 16 parsel üzerinde bulunan 1.055.15 m2 alanlı Fındık Bahçesi niteliklidir. %80 eğimli bir arazi yapısına sahip olan taşınmazın kadastral yola cephesi vardır. Parsel çokgen formlu olup mahallinde sınırları belirlenmemiştir. Parselin üzerinde herhangi bir yapı bulunmayan fındık tarlasıdır.

Söz konusu tarlanın yeri Keşap Kadastro Müdürlüğü'nde bulunan kadastro paftalarında belirlenmiştir. Keşap Kadastro Müdürlüğü'nde ve Keşap İlçe Özel İdare Müdürlüğü'nde yapılan incelemelerde taşınmazın belediye sınırı dışında ancak köy yerleşik alanı içerisinde kaldığı; Taks:0,05, Hmax:6,50 ve toplamda 250 m2 geçmeyen yapı yapılabileceği öğrenilmiştir. Taşınmaz tarım alanı içerisinde ve tarla vasfında 'Kadastro Parseli'dir. Ayrıca bölgede herhangi bir imar çalışmasının olmadığı şifahen öğrenilmiştir. Taşınmaz T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın resmi sitesinde 1/100.000 Çevre Düzeni Planı'na göre özel ürün alanı içinde kaldığı görülmüştür.

Ulaşım: Taşınmaz Keşap ilçe merkezine 20 km uzaklıkta yer almaktadır. Taşınmaza ulaşmak için Keşap ilçe merkezinden Karabulduk yolu üzerinden yaklaşık 15 km gidilerek yolun sağından Küçükgeriş köyüne dönülerek bu istikamette yaklaşık 5 km gidilerek taşınmazın bulunduğu bölgeye ulaşılır. Taşınmazın yakın çevresinde fındık bahçeleri ve etrafında 1-2 katlı köy evleri ile tarla vasfında parseller bulunmaktadır. Bölgede yapılaşma ve doluluk oranı düşüktür. Taşınmaza ulaşım özel araç ile sağlanmaktadır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.