0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Giresun Güce'de Merkezi Konumlu Ara Kat Daire

Bankadan 4 + 1 124m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
19230
Oda Sayısı:
4 + 1
Metre Kare:
124m2
Ada:
278
Parsel:
2
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Sobalı
Bina Yaşı:
28
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
4
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
1
Bağımsız Bölüm:
1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Güce Mah. Ali Efendi Sok. No:2Güce/Giresun

Açıklama

İLÇE MERKEZİNDE KONUMLU, ULAŞIM SORUNU OLMAYAN, AZ KATLI BİNADA BRÜT 124 M2 ARA KAT DAİRE

Özellikler: Giresun ili Güce ilçesi Güce Mahallesi 1. kat 1 nolu bağımsız bölümdür. Ara katta yer alan daire brüt 124 m2 kullanım alanlıdır. Taşınmazda 1 adet salon, 4 adet oda, 1 adet mutfak, 1 adet banyo, 3 adet balkon bulunmaktadır. Bina girişine göre sağda yer almaktadır.

Taşınmazın konumlu olduğu Blok projesine göre zemin, 4 normal kattan oluşmaktadır. Fiilen 4. normal katın inşa edilmediği görülmüştür. Binanın dış cephesi boyalıdır. Isınması sobalıdır. Dış kapısı camlı demir kapı olan binanın asansörü ve otoparkı bulunmaktadır. Bina girişi zemin kattan kuzey cepheden sağlanmaktadır.

Taşınmazın bulunduğu bölgede ticari işletmeler Mareşal Fevzi çakmak caddesi üzerinde yoğunlaşmış olup ara sokaklarda ticari faaliyet azalmaktadır. Bölgede yer alan binalarda zemin katlar dükkan ve normal katlar mesken olarak kullanılmaktadır. Taşınmazın konumlu olduğu Mareşal Fevzi çakmak caddesi üzerinde binaların zemin katlar dükkan, normal katları genellikle mesken olarak kullanılmaktadır. Yakın konumda İlçe jandarma komutanlığı, Güce çok programlı Anadolu lisesi, Güce Anadolu imam hatip lisesi gibi röper noktaları bulunmaktadır. Ulaşım şehir içi toplu taşıma ve özel araçlar ile sağlanmaktadır.

Not: Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. Taşınmazın konumlu olduğu Blok projesine göre zemin, 4 normal kattan oluşmaktadır. Fiilen 4. normal katın inşa edilmediği görülmüştür. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.