COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Giresun Espiye'de 3.271 m2 Fındık Bahçesi

Şirketten 3271m2

Özellikler

Satıcı Şirketten
Tapu no 4550
Metre Kare 3271m2
Ada 144
Parsel 10
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Hacımahmutlu Köyü, Bozarcı (Şimşirlikaş) Mevkii, 144 Ada, 10 parsel Espiye / GİRESUN

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaza ulaşım, Espiye-Yağlıdere karayolu üzerinden güney yöne yaklaşık 5 km ilerledikten sonra sağ tarafa Hacımahmutlu Köyüne girilir. Köy yolundan yaklaşık 2 km ilerledikten sonra değerleme konusu taşınmaza ulaşılır. Taşınmazın yakın çevresinde benzer nitelikte fındık bahçeleri ve köy evleri bulunmaktadır.

Özellikler: Taşınmaz 144 Ada, 10 parsel olarak 3.271,00 m2 yüz ölçümlü bir FINDIK BAHÇESİ niteliğindedir. Parselin üzerinde herhangi bir yapı bulunmadığı, parselin fındık bahçesi olarak boş durumda olduğu görülmüştür. Taşınmaz yol kotu altında eğimli bir topografyaya sahiptir. Parsel üzerinde fındık tarımı yapılmaktadır. Kadastro yoluna cephesi bulunmamaktadır. Parsel 1/100.000 ölçekli Çevre Düzeni planında tarımsal niteliği korunacak alanda bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.