Giresun Espiye Çam Mahallesinde 2+1 Daire

Bankadan 2 + 1 71m2

Özellikler

Tapu no 10220
Ada 80
Parsel 92
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Sobalı
Bina Yaşı 12
Kat Sayısı 6
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 3

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

ÇAM Mah. ŞHT.İSMAİL TÖS Cad. SEZER APRT. Sit. No: 17 / 3 ESPİYE / GİRESUN

Giresun Espiye Çam Mahallesinde 2+1 Daire

Açıklama

Özellikler: 2. kat 3 nolu `Mesken ` vasıflı taşınmaz bina girişine göre arka kolda, merdivenden çıktıktan sonra 2. Katta sağ aksta kalan mesken olarak kalmaktadır. Taşınmaz 2 oda + 1 salon + 1 mutfak + 1 banyo + antre -hol + 1 balkon + 1 wc bölümlerinde oluşmakta olup yaklaşık 71 m2 brüt inşaat alanına sahiptir. Dairede ısınma ihtiyacı soba sistemi ile sağlanmaktadır.Taşınmazın yerinde projesine göre bağımsız bölüm numarası , katı ve ana gayrimenkul içindeki konumu doğrudur.Taşınmazın tespitleri dışarıdan yapılmış olup iç teşrifatı tespit edilememiştir.
Taşınmaz 200,00 m2 alana sahip topoğraf eğimi düşük seviyede eğimli bir arazi yapısına sahip 
geometrik şekli düzgün arsa üzerinde konumlanmış bina içerisinde konumlanmıştır. Taşınmazın üzerinde 1 adet betonarme bina mevcuttur. Taşınmazın konumlu olduğu bina parselin güney yönünde konumludur. Bina girişi güney yönünden ve zemin kattan Şht. İsmail Tös Caddesi üzerinden sağlanmaktadır. Herhangi bir sosyal donatı mevcut değildir. Söz konusu bina projesinde ve yerinde bodrum+ zemin + 6 normal kat+çatı olmak üzere toplam 8 katlıdır. Taşınmazın bodrum katında sığınak ,ek odunluklar, zemin katında 1 adet dükkan ve bina girişi ile diğer 5 normal katlarının her birinde 2`şer adet mesken ve 6.katında 1 adet normal ve 1 adet çatı katı bağlantılı dubleks mesken olmak üzere ana gayrimenkul dahilinde toplam 13 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Taşınmazın bina girişi kapısı demir takılmış, merdiven sahanlıkları mermer, merdiven sahanlık ve duvar boyaları plastik boya şeklindedir.Merdiven korkulukları demir yapılmıştır. Taşınmazın dış cephesi sıvası ve boyası yapılmıştır. Taşınmazın çatısı ve çatı konstrüksiyonu yapılmıştır. Taşınmazın asansör sistemi ve merkezi kalorifer sistemi mevcut değildir.Taşınmazın konumu itibariyle belediye hizmetleri ve ulaşım imkanları ile elektrik,su ve kanalizasyon alt yapısı hizmetlerinden faydalanmaktadır.
Ulaşım: Espiye Şehir kavşağından ışıklardan girilerek sola dönülür ve şehir içi 
yolu üzerinden doğu istikamette yaklaşık 400 metre ilerledikten sonra sağa otogar kavşağından girilerek Topal Osman Ağa caddesine varılır .Bu cadde üzerinde güney yönünde yaklaşık 100 metre ilerlenir ve sola Şht.İsmail Tös Caddesine girilir. Cadde üzerinde doğu yönde 200 metre ilerledikten sonra solda caddeye cepheli şekilde konumlu olan 17 nolu binaya ulaşılır. 


Not: 18/01/2009 
tarih ve 1/15 sayılı esas yapı ruhsatı belgesi ile 11.08.2014 tarih ve 256 sayılı yapı ruhsatı tespit edilmiştir.